לוח פעילויות
integrative sexual healing retreat
8 ימים של טרנספורמציה וריפוי, יתקיים באשרם במדבר, המועד בהא יעודכן בקרוב

פרטים נוספים
ערב ריפוי CORE HEALING ומבוא לקורס מטפלים עם נירוואן
הערב הבא יפורסם בקרוב, ב"פלא",ריב"ל 25,ת"א. בשעה 20:00

פרטים נוספים
טנטרה, מעשה האהבה
מעשה האהבה- סדנת טנטרה 10-12.1.2019 באשרם במדבר - שיטים

פרטים נוספים
קורס הכשרת מטפלים
הקורס הבא יפתח במרץ 2019 , לפרטים נוספים והרשמה: נירוואן 0522849727

פרטים נוספים

דוא"ל *
שם *
אשמח להתעדכן באירועים, פעילויות והמלצות של מרכז "נירוואן הלב"
דף הבית >> לוח >> integrative sexual healing retreat
- אשרם במדבר, שיטים  -  
Integrative sexual healing retreat

מועד חדש יעודכן בקרוב
 
שמונה ימים של טרנספורמציה עמוקה.
 
הכשרה עמוקה ומקיפה זו,מתאימה למי שרוצה חופש אמיתי, בכל תחום בחיים.
 
מסע זה מוביל את המשתתף דרך כל אספקט בחייו ויוצר שינוי עמוק במודעות, בנוכחות, בעוצמה, באהבה וביכולות ההגשמה בחיים.
ייחודיותו של שבוע זה הינו בשילוב המלא של כל סוגי האנרגיה שאנחנו, הרוחנית התודעתית הרגשית הגופנית והמינית. העמקה, קבלה, הכלה וריפוי של הפגיעות בכל הרמות, פותחת ומאפשרת לנו להתחבר לשורש שלנו (core) ולחיות מתוכו ואז האמון שלנו, השמחה, העוצמה, האהבה, האמת, הידיעה והחיבור שבנו-נובעים ממרכז ההוויה שלנו.
 
Sexual Healing הינו כיום תחום ריפוי התופס תאוצה בעולם התרפיה, שילוב של מודעות עם האנרגיה המינית מעמיק את כל חווית החיים והריפוי, דברים עמוקים יותר עולים כאשר מתחילים להפעיל את האנרגיה המינית, אנרגיית קונדליני, דפוסי עומק של חוסר אהבה עצמית, ערך עצמי נמוך, חוסר אמון, בושה, אשמה, שיפוט תלות וקורבנות עולים אל פני המודעות מתוך כך הריפוי מתרחב וניתן לעשות שינוי עמוק ומשמעותי בתוכנו.
בסדנה זו נשתמש בכלי ריפוי ותודעה מהחדשים ביותר שקיימים בעולם התרפיה לצד כלי ריפוי עתיקים ומסורתיים.
 
הנושאים העיקרים שנעסוק בהם:
חקירה של התת-מודע ועבודה עם הפחדים והחרדות שלנו, איך להיכנס לתוכם בבטחה, ולחצות דרכם על מנת לקבל את הכוח והעוצמה שלנו בחזרה.
 
כלים וטכניקות לעבודה רגשית, התחברות לגוף הרגשי שלנו, לתת לו מקום, ולהשתמש באנרגיות אדירות אלו ליצירת חיות ואנרגיה שישרתו את הנהלותינו בחיים.
נלמד איך להפוך את ה ״dark-side" שלנו לכוח בונה ויצירתי,  וכיצד להפוך את פחדי המוות שלנו לעוצמה וחיבור לחיים.
 
שחרור הבושה, אי אמון, שיפוט וקורבנות ממערכת הערכים שלנו, והתחברות מחדש לכוח החיים היוצר שבנו לפיתוח חיינו לכיוונים חדשים ומועצמים.
נעסוק באיזון הנקבי והזכרי בתוכנו. הבנה וחיבור לאיכויות הזכריות והנקביות הבריאות שבנו מאפשר לנו לחיות מתוך מרכז והיכולת לחיות את החיים במלואם, בתוך הרגע הזה תוך שילוב של נוכחות ואהבה.
 
הבנה וריפוי של מערכות היחסים שלנו גם עם עצמנו וגם עם אחרים. איך לעבור מאינטראקציות שמטרתן הייתה מילוי צרכים כמו: עונג, אהבה, הרגשת ערך עצמי ועוד. לאהבה עצמית, עינוג עצמי וידיעת העצמי וכך נוכל לפגוש אנשים ממקום בריא, מקום של לחלוק, לתת, לקבל, להתרחב ולאהוב באמת.
 
ריפוי ושחרור של טראומות וזיכרונות עבר מהגוף שלנו, איך לפתוח את השריון הפיזי והרגשי שבגופנו, לשחרר את העבר, לתכנת מחדש את מערכות האמונה שלנו.
 
עבודה עמוקה ועוצמתית עם האנרגיה המינית, לימוד דרכי עבודה חדשות עם אנרגית הקונדליני, שחרור מדפוסי עבר ואוטומטיים, איך להשתמש בעוצמה זו לשרת את החיים, איך להזרים אותה בכול הגוף (ולא רק במרכזי המין), איך ליצור בעזרתה מציאות מיטיבה עבורנו, לפתוח את הלב, חיבור עמוק לאינטואיציה, שחרור העוצמה הפנימית, לימוד של רמות עונג, שמחה וחסד שלא הכרנו.
 
בניית נוכחות עמוקה דרך כלי מדיטציה והילינג, נעבוד עם המחשבות שלנו, נתרגל איך להשקיט אותן ולהתחבר לערוצים גבוהים של השראה והדרכה גבוהה.
 
חיבור מחדש לאותנטיות שלנו, לימוד של עבודה עם גבולות, בתוכנו ומחוץ לנו, לימוד של תקשורת מדויקת ומקרבת פנימית וחיצונית, זיהוי מהי האמת הפנימית ומה למדנו מהחיים שלא משרת אותנו (דפוסי ריצוי, ניתוק, האשמה, הקטנה, הדחקה, השוואה ועוד).
 
חיבור וחיזוק של כוח הרצון, להעמיק ולדייק את הרצונות העמוקים שלנו המחברים אותנו לכוח הפנימי, כתוצאה מכך נפסיק לבזבז את האנרגיה על דברים שאינם אמיתיים ושאינם מתחברים לנביעה הטבעית של הרצון,  נלמד להוביל את האנרגיה בתוכנו תוך הרחבה ומיקוד המביאים את העוצמה שבנו החוצה אל החיים להגשמה של חיינו.