לוח פעילויות
integrative sexual healing retreat
8 ימים של טרנספורמציה וריפוי, יתקיים באשרם במדבר, המועד בהא יעודכן בקרוב

פרטים נוספים
ערב ריפוי CORE HEALING ומבוא לקורס מטפלים עם נירוואן
הערב הבא יפורסם בקרוב, ב"פלא",ריב"ל 25,ת"א. בשעה 20:00

פרטים נוספים
טנטרה, מעשה האהבה
מעשה האהבה- סדנת טנטרה 10-12.1.2019 באשרם במדבר - שיטים

פרטים נוספים
קורס הכשרת מטפלים
הקורס הבא יפתח במרץ 2019 , לפרטים נוספים והרשמה: נירוואן 0522849727

פרטים נוספים

דוא"ל *
שם *
אשמח להתעדכן באירועים, פעילויות והמלצות של מרכז "נירוואן הלב"
דף הבית >> ריטריט ריפוי מיני
ore Healing Retreat
 ריפוי מהמקור

 
עם נירוואן וצוותו

10 ימים של טרנספורמציה עמוקה.
 
מסע עמוק ומקיף, מתאים למי שרוצה חופש אמיתי בכל תחומי החיים.


המועד הבא 1-10.4.2019
 
 


אנו מזמינים אתכם למסע ייחודי של טרנספורמציה וריפוי הנוגע בכל מישורי החיים שלנו.

מסע עמוק המשחרר ומנקה מתוכנו שכבות של כאב והחזקות ישנות, בדרך המביאה למפגש פנימי
וריפוי, וחושפת את המקומות העוצמתיים והייחודיים בתוכנו שמבשילים ומתגלים מתוך מסע זה.

בסדנא נעבור תהליך אשר הולך מתפתח ומעמיק בכל יום. תהליך חקירה פנימי בו נקבל את הכלים לריפוי, העצמה ויציאה מדפוסים ישנים :

נשימה מודעת, תנועה מרפאת ואינטואיטיבית, מדיטציות אקטיביות ושל חיבור למרכז ההוויה, כלים להקשבה עמוקה וריפוי רגשי, תהליך קבוצתי "הפורום", טקסים מיניים – שמאנים מרפאים, ועבודה בחיבור לטבע במפגש עם מגוון האנרגיות והכוחות הפועלים בנו. 

נאפשר מרחב בטוח ומכיל שבו אנרגית החיים והחיות הפנימית שלנו תהיה נגישה וזמינה עבורנו. נביא מודעות וריפוי לכל אותם מקומות מוחזקים אשר מונעים מאיתנו לחיות במלואנו ובאותנטיות שלנו.

יחודו של הריטריט הוא בדרך הזמינה והכנה אותה אנו מציעים להולכים בה, מתוך מפגש ואינטגרציה עם כל הרמות האנרגטיות שבנו: הרוחנית, התודעתית, הרגשית, הגופנית, והמינית. 

מפגש, הכלה וקבלה של הפגיעות שלנו ברמות השונות, פותחת שער לאינטימיות, לחמלה ולאנושיות המאפשרת לאהבה לקבל יותר מקום בחיינו. עצם ההליכה בדרך זו פותחת ומאפשרת לנו להתחבר לשורש ולמקור (core) שלנו באופן עמוק יותר ומרפא.

השילוב של עבודת מודעות עם כוחה המרפא של האנרגיה המינית מעמיק את כל חוויות החיים ואת תהליכי הריפוי. דברים אשר ישבו בנו שנים יכולים לעלות בבטחה עם אנרגיית הקונדליני מהעומק אל מרחב תומך, מאפשר ואוהב.

דפוסי עומק כמו חוסר אהבה עצמית, אי אמון, בושה, ערך עצמי ירוד, אשמה, שיפוטיות, תלות, קורבנות ושאר חברים, עולים אל המודע ומתוך כך הריפוי מתרחב ומאפשר לשינוי עמוק ומשמעותי להתחולל בתוכנו.
.

עלות הריטריט:
 
(בחדר דורמיטורי משותף, ממוזג\מחומם, כולל ארוחות צמחוניות)
 
מחיר יפורסם בקרוב, הנחה בהרשמה מוקדמת
 
 052-2849727 - nirvanalev@gmail.com
 
הנושאים העיקרים שנעסוק בהם:
 
 
·         חקירה של התת-מודע ועבודה עם הפחדים והחרדות שלנו:

איך להיכנס אליהם בבטחה ולחצות דרכם, על מנת לקבל את העוצמה והכוח שלנו בחזרה ?

·         כלים וטכניקות לעבודה רגשית:

חיבור והקשבה לגוף הרגש לנו, לתת לו מקום ולהשתמש בעוצמות הטמונות בו ליצירת חיות ועוצמה שישרתו ויטיבו את החיים שלנו.
ביטוי ושחרור רגשי של רגשות כגון בושה, חוסר אמון, שיפוטיות וקורבנות שמנהלים את חיינו.

·         נחקור ונלמד לעומק על האנרגיה הזכרית והנקבית שבנו:

נכיר יותר לעומק את האיכויות הזכריות והנקביות שבתוכנו. נתנסה בריקוד שבינן, באיזון הדינאמי והשימוש הנכון באנרגיות הללו ביומיום המביא ותומך בבריאות פיזית, מנטלית, רגשית ורוחנית.

·         הבנה וכלים לריפוי במערכות היחסים שלנו:

מעבר מאינטראקציות שמטרתן ניסיון במילוי צרכים מהאחר כמו עונג, אהבה, ערך עצמי לכאלה שמעצימות את האהבה העצמית שלנו, תחושת המלאות והסיפוק העמוק ועיגון החיבור שלנו פנימה המאפשר לנו לפגוש אנשים ממקום בריא, סקרן וחופשי יותר.
נלמד על תקשורת מקרבת, על הצבת גבולות בריאים ועל זיהוי האמת האותנטית שלנו ביחסים עם עצמנו ועם העולם.

·         ריפוי ושחרור של טראומות וזיכרונות עבר שבגופנו.

·         עבודה בטוחה ועמוקה עם האנרגיה המינית שלנו:

שחרור מדפוסי עבר ואוטומציה. איך להשתמש בעוצמה הזו שתשרת אותנו ? איך להזרים אותה בכל הגוף, ולא רק במרכזי המין שלנו ? איך ליצור בעזרתה מציאות מטיבה עבורנו ועבור הסביבה שלנו ? איך לפתוח את הלב, לחזק את האינטואיציה שלנו ולחוות רמות עונג חדשות ?

·         נלמד ונעמיק את יכולת ההכלה והמדיטציה והנוכחות שלנו:

נלמד להשקיט את המחשבות ולהתחבר לעוגן שלנו ולערוצים גבוהים של הדרכה והשראה.

·         אימון והעצמה של כוח הרצון שלנו, מתוך חיבור לכוח הפנימי שמניע אותנו בחיים, ומביא אותנו לעשייה למימוש המתנות שלנו בעולם, בצורה המטיבה ביותר עבורנו. 
  
 
*
 
פרטים נוספים:  052-2849727 - nirvanalev@gmail.com
 
 


.Integral sexual healing retreat
מיניות מקודשת
ריטריט ריפוי מיני 
באשרם במדבר
המועד הבא  יעודכן בקרוב
10 ימים של טרנספורמציה עמוקה.
 
ריטריט עמוק ומקיף זה, מתאים למי שרוצה חופש אמיתי, בכל תחום בחיים.
 
מסע זה מוביל את המשתתף דרך כל אספקט בחייו ויוצר שינוי עמוק במודעות, בנוכחות, בעוצמה, באהבה וביכולות ההגשמה בחיים.
ייחודיותו של שבוע זה הינו בשילוב המלא של כל סוגי האנרגיה שאנחנו, הרוחנית התודעתית הרגשית הגופנית והמינית. העמקה, קבלה, הכלה וריפוי של הפגיעות בכל הרמות, פותחת ומאפשרת לנו להתחבר לשורש שלנו (core) ולחיות מתוכו ואז האמון שלנו, השמחה, העוצמה, האהבה, האמת, הידיעה והחיבור שבנו-נובעים ממרכז ההוויה שלנו.
 
Sexual Healing הינו כיום תחום ריפוי התופס תאוצה בעולם התרפיה, שילוב של מודעות עם האנרגיה המינית מעמיק את כל חווית החיים והריפוי, דברים עמוקים יותר עולים כאשר מתחילים להפעיל את האנרגיה המינית, אנרגיית קונדליני, דפוסי עומק של חוסר אהבה עצמית, ערך עצמי נמוך, חוסר אמון, בושה, אשמה, שיפוט תלות וקורבנות עולים אל פני המודעות מתוך כך הריפוי מתרחב וניתן לעשות שינוי עמוק ומשמעותי בתוכנו.
בסדנה זו נשתמש בכלי ריפוי ותודעה מהחדשים ביותר שקיימים בעולם התרפיה לצד כלי ריפוי עתיקים ומסורתיים.

 

 052-2849727 - nirvanalev@gmail.com
 
הנושאים העיקרים שנעסוק בהם:

חקירה של התת-מודע ועבודה עם הפחדים והחרדות שלנו, איך להיכנס לתוכם בבטחה, ולחצות דרכם על מנת לקבל את הכוח והעוצמה שלנו בחזרה.
 
כלים וטכניקות לעבודה רגשית, התחברות לגוף הרגשי שלנו, לתת לו מקום, ולהשתמש באנרגיות אדירות אלו ליצירת חיות ואנרגיה שישרתו את הנהלותינו בחיים.
נלמד איך להפוך את ה ״dark-side" שלנו לכוח בונה ויצירתי,  וכיצד להפוך את פחדי המוות שלנו לעוצמה וחיבור לחיים.
 
שחרור הבושה, אי אמון, שיפוט וקורבנות ממערכת הערכים שלנו, והתחברות מחדש לכוח החיים היוצר שבנו לפיתוח חיינו לכיוונים חדשים ומועצמים.
נעסוק באיזון הנקבי והזכרי בתוכנו. הבנה וחיבור לאיכויות הזכריות והנקביות הבריאות שבנו מאפשר לנו לחיות מתוך מרכז והיכולת לחיות את החיים במלואם, בתוך הרגע הזה תוך שילוב של נוכחות ואהבה.
 
הבנה וריפוי של מערכות היחסים שלנו גם עם עצמנו וגם עם אחרים. איך לעבור מאינטראקציות שמטרתן הייתה מילוי צרכים כמו: עונג, אהבה, הרגשת ערך עצמי ועוד. לאהבה עצמית, עינוג עצמי וידיעת העצמי וכך נוכל לפגוש אנשים ממקום בריא, מקום של לחלוק, לתת, לקבל, להתרחב ולאהוב באמת.
 
ריפוי ושחרור של טראומות וזיכרונות עבר מהגוף שלנו, איך לפתוח את השריון הפיזי והרגשי שבגופנו, לשחרר את העבר, לתכנת מחדש את מערכות האמונה שלנו.
 
עבודה עמוקה ועוצמתית עם האנרגיה המינית, לימוד דרכי עבודה חדשות עם אנרגית הקונדליני, שחרור מדפוסי עבר ואוטומטיים, איך להשתמש בעוצמה זו לשרת את החיים, איך להזרים אותה בכול הגוף (ולא רק במרכזי המין), איך ליצור בעזרתה מציאות מיטיבה עבורנו, לפתוח את הלב, חיבור עמוק לאינטואיציה, שחרור העוצמה הפנימית, לימוד של רמות עונג, שמחה וחסד שלא הכרנו.
 
 
בניית נוכחות עמוקה דרך כלי מדיטציה והילינג, נעבוד עם המחשבות שלנו, נתרגל איך להשקיט אותן ולהתחבר לערוצים גבוהים של השראה והדרכה גבוהה.
 
חיבור מחדש לאותנטיות שלנו, לימוד של עבודה עם גבולות, בתוכנו ומחוץ לנו, לימוד של תקשורת מדויקת ומקרבת פנימית וחיצונית, זיהוי מהי האמת הפנימית ומה למדנו מהחיים שלא משרת אותנו (דפוסי ריצוי, ניתוק, האשמה, הקטנה, הדחקה, השוואה ועוד).
 
חיבור וחיזוק של כוח הרצון, להעמיק ולדייק את הרצונות העמוקים שלנו המחברים אותנו לכוח הפנימי, כתוצאה מכך נפסיק לבזבז את האנרגיה על דברים שאינם אמיתיים ושאינם מתחברים לנביעה הטבעית של הרצון,  נלמד להוביל את האנרגיה בתוכנו תוך הרחבה ומיקוד המביאים את העוצמה שבנו החוצה אל החיים להגשמה של חיינו.
*
 
לפרטים נוספים:  052-2849727 - nirvanalev@gmail.com
  
 LOVE, POWER, MANIFESTATION
Healing the Earth
 
10 Days Retreat With Nirvan
 
Desert Ashram
 
In this retreat we will dive into the reunion between the feminine and masculine sides within us, connect ourselves to the sacredness of the earth and activate our sexual energies to reach their highest potential.
 
We will create a healing space to meet our emotional, physical, mental and spiritual selves in both their dark and light sides. In this safe container we meet and release fears, shame, guilt, abandonment, fear of being abundant etc, returning us to our natural home of love, power, Self-acceptance and playful creativity.
 
Our passion goes into embracing fully the life-force living through us all, living in a state of authentic and real inner freedom, and finding our true and powerful manifestation in the world.
 
We will use various healing techniques such as: Breath work, Tantra, Movement, Rituals, Voice, Shamanic tools, Meditation, Haka and more
 
This program brings a unique combination of teachers coming from rich backgrounds all focusing on personal transformation and connection with the Earth. Rex McCann brings a powerful transmission from New Zealand where the land is felt as sacred, to support awakening a loving connection with the land here.
 
We are happy and excited to go with you into this deep and life changing journey!
 
Nirvan
 
*
  
For more Information:
052-2849727
Nirvanalev@gmail.com
www.Nirvanalev.com