לוח פעילויות
integrative sexual healing retreat
8 ימים של טרנספורמציה וריפוי, יתקיים באשרם במדבר, המועד בהא יעודכן בקרוב

פרטים נוספים
ערב ריפוי CORE HEALING ומבוא לקורס מטפלים עם נירוואן
הערב הבא יפורסם בקרוב, ב"פלא",ריב"ל 25,ת"א. בשעה 20:00

פרטים נוספים
טנטרה, מעשה האהבה
מעשה האהבה- סדנת טנטרה 10-12.1.2019 באשרם במדבר - שיטים

פרטים נוספים
קורס הכשרת מטפלים
הקורס הבא יפתח במרץ 2019 , לפרטים נוספים והרשמה: נירוואן 0522849727

פרטים נוספים

דוא"ל *
שם *
אשמח להתעדכן באירועים, פעילויות והמלצות של מרכז "נירוואן הלב"
דף הבית >> אודות
 
אודות - נירוואן עימנואל לב

שלום, שמי נירוואן עימנואל לב, ואני כאן כדי ללמוד וללמד חופש, חופש אמיתי, להיות באמת כל מה שאני, להיות מחובר לכל יכולותיי, לכל עוצמותיי, לכל מה שעובר דרכי, ולגלם בחיים האלו, בתוך הגוף המופלא שלי את שמחת החיים הפועמת עמוק בפנים, את הקול היחודי שלי, את האהבה העמוקה שאני ולעזור ולסייע לכל הרוצה לחיות את חייו באמת, בשמחה, בעוצמה, במסע שלו.

נולדתי בשנת 1974 בחיפה, גדלתי בבית חילוני סטנדרטי, ללא אמונה ומתוך חיבור להתניות ולרעיונות שהיו להוריי ולסביבה על החיים, התנתקתי מהאותנטיות שלי, מהחיבור שלי לנשמתי, לטבע, לבריאה, למדתי דפוסי התנהגות מקובלים, להיות נחמד, להצליח, להוכיח את עצמי בחיים וכו.

מתוך כך בחרתי כמובן ללכת לצבא ליחידת עילית מובחרת ושם שירתתי שלוש שנים תוך חיבור עמוק לפחד, לאי אמון, לאלימות ושנאה. לאחר שירותי הצבאי נסעתי לארה"ב לעשות כסף, ואכן עשיתי המון כסף, במכירות, תוך תחושה של שקר בעשייתי. לאחר תקופה זו נסעתי להודו, ושם התחלתי לראשונה להפתח באמת לחיים.

הטבע המופלא, השקט, האנשים האוהבים שפגשתי, ושם גם פגשתי לראשונה את אנרגיית הרייקי, קורס שלמדתי באשרם של אושו בפונה. בקורס זה הרגשתי לראשונה אנרגיה, משהו מוזר שקורה  לאנשים כאשר אני שם עליהם את ידיי, גופם נהיה רפוי יותר, וכל מיני תגובות מוזרות קורות להם בגוף. מוחי הספקן לא הבין מה קורה, והבנה עמוקה של משהו גדול ורחב יותר החלה להיכנס אליי. זה היה בתחילת 97, ואחרי תרגול רב,  נסעתי לארה"ב, למיאמי, כדי ללמוד להיות מורה לרייקי- רייקי מאסטר.

במהלך שהותי זו בארה"ב גם התחלתי את מסעי העמוק בתוך עולם הקבלה, פגשתי ספרים רבים שנתנו לי הבנה רחבה יותר, מורים מופלאים שהאירו את עיני וליבי. חזרתי לארץ והמשכתי בלימודי הקבלה, התחלתי ללמד רייקי בארץ (זה היה בזמן שאפילו המילה אנרגיה הייתה מילה גסה ברוב חוגי האנשים).

עם הזמן הרגשתי את הצורך ללמוד כלי ריפוי חדשים ונוספים ונרשמתי למדיסין ללמוד שיאצו ורפואה סינית. לאחר שנתיים של לימודים פגשתי מורה רוחני נוסף ודרכו התחלתי את המסע המופלא לתוך עולם הביו אנרגיה, הנשימות – כוח הנשימה, כוח הקול ולימוד עמוק של הילינג פיזי, רגשי ורוחני, תוך העמקה בחיבור לעולם הריפוי המופלא שקיים בקבלה, ולעבודה דרך מלאכים שהנם יחידות אנרגיה שהחלו לזרום דרכי ולהעצים את הריפוי שמתרחש.

באותו זמן גם פגשתי אישה, מורה לטנטרה, ודרכה התחלתי להכיר ולחקור את העולם המופלא של הטנטרה ( שאותו הכרתי קצת  מהפעם הראשונה שהייתי באשרם של אושו). התחלתי ללמוד איך לעבוד עם האנרגיה המינית שלי באופן מופלא, איך להזרים את הכוח והחיות של האנרגיה  המינית במעלה הגוף שלי ולהרגיש זרימה, פתיחה ועונג בכל חלקי הגוף שלי והתחלתי ללמד ולטפל דרך כלי מופלא זה. למדתי והעמקתי בתקופה זו רבות גם דרך מורה רוחני מופלא, בארי לונג, שדרך ספריו למדתי וקיבלתי השראה עצומה לגבי אהבה, מיניות, מדיטציה ונוכחות.

בתקופה זו הרגשתי צורך להעמיק את העבודה ברבדים נוספים של הגוף, והלכתי לוינגייט ללמוד להיות מורה ליוגה. בסיום לימודי היוגה ולאחר פרידה מאישה איתה חייתי שנים עד אז, נסעתי לסיני (שזה המקום האהוב עלי ביותר בפלנטה) וחייתי שם שנה, בה טיפלתי, לימדתי אנשים יוגה, , טנטרה, הילינג, מסאזים וכו. בשהותי זו בסיני גם התחברתי לעוצמה של השירה, שירה מקודשת, והתחלתי ללמוד לנגן בגיטרה ולזכך את נפשי דרך שירה ותפילה.

בסוף שהותי בסיני פגשתי את מי שהתחתנתי אחרי שנה ונולדו שני ילדיי המופלאים, מורי הגדולים, אהובי ליבי. לאחר לידתו של בני הראשון זוהר לב, ראיתי דפוסי התנהגות בי שלא אהבתי, ואז החלתי  את מסעי עם העבודה עם הילד הפנימי שבי ונסעתי ליוון ללמוד לעומק את הנושא שנקרא PRIMAL FEELING, עבדתי עם עצמי וגם לימדתי איך לעבוד ולטפל באנשים אחרים דרך  כלי משמעותי זה שמאפשר לנו לנקות ולשחרר את דפוסי העבר מהילדות שעדיין מפעילים אותנו בהווה.

תוך עבודתי עם כלי זה, פגשתי את הכלי שהרים ולקח את חיי והאיץ את הגשמתי ואת יכולותיי. לכלי הזה קוראים תטא הילינג, וכשפגשתי אותו ב2006 חיי האיצו ועברו טרנספורמציה עמוקה ומהירה. כמו כל כלי שאני פוגש ועושה לי טוב אני אוהב ללמוד ללמד אותו ולחלוק אותו עם אחרים, כך גם עם התטא הילינג, נסעתי למפתחת השיטה, ויאנה סטייבל, ולמדתי להיות מורה של השיטה והתחלתי ללמד אותה בארץ ובמקומות שונים בעולם. בשש השנים שבהם אני מלמד שיטה זו, לימדתי בערך 150 סדנאות של שיטה זו, וראיתי אלפי אנשים משנים את חייהם לטובה.

בשנת 2008 נולד בני השני, אלייה אור ודרכו העמקתי את הבנת האהבה ונזכרתי מחדש בכוח הנשימה. כשהוא היה בן שנה אני ואמו נפרדנו ובזמן זה העמקתי את עבודתי עם הנשימה, דרך ריברסינג, נשימה מעגלית, נשימה ביו אנרגטית ועוד.

נסעתי לאיטליה למורה מופלא בתחום זה- דווה פט ולמדתי והעמקתי את עצמי ואת עבודתי עם הנשימה, ובמקביל גם למדתי קורס לליווי צמיחה, עוד עבודה עם הילד הפנימי אצל שי אור.

בשנת 2011 קיבלתי הדרכה להתחיל ללמד אנשים על תחום השפע , היכולת לחיות בשמחה, בשגשוג, באהבה ובגדילה, ואני מלמד ומטפל בתחום זה בהנאה רבה, בראותי דברים מופלאים שקורים לאנשים בחייהם.

כיום אני  מטפל בפרדס חנה ותל אביב, לומד, מלמד, מטפל בארץ ובעולם, מגשים עוד ועוד בחיים, מקלף עוד ועוד שכבות ומסייע לאנשים לעבור למודעות וחיים של נוכחות, שמחה, שלוה פנימית אמון ואהבה בכל תחומי החיים.אודות - בוואני אור לב

 
הי, אני בוואני, מטפלת ומורה לחופש ואהבה במרכז נירוואן הלב.
הכלים איתם אני עובדת הם טנטרה, ריברסינג ונשימה, ריפוי דרך קול ומדיטציה, כלים המעצימים את הקשר שלנו לעצמנו, את אנרגיית החיים שלנו, את המיניות שלנו, את השמחה והאהבה שלנו לעצמנו ולאחרים. כלים אלו הם גם הדרך ליותר נוכחות, פשטות, והקשבה בחיי היום יום, בעבודה, בזוגיות...בתוך עבודתי אני משתפת בכלים שמלמדים להרפות ולקבל את הקיים וגם לשחרר את מה שלא משרת אותנו יותר.

נולדתי ב1975 להורים שעלו לארץ מצרפת בתחילת שנות השבעים. בגיל ההתבגרות נסעתי עם אימי לחיות בצרפת, בה נשארתי 21  שנים: למדתי באוניברסיטה  8 שנים (עסקים, שיווק בינלאומי אימון, ופסיכותרפיה), ניהלתי ואימנתי קבוצות בחברות בינלאומיות כמו לוראל ואלסטום במשך 11 שנים. ב2008 עזבתי את עולם העסקים לטובת מה שאני באמת אוהבת לעשות: לטפל,לאמן וללמוד משחק. בזכות השינוי המבורך הזה והחיבור לרצון העמוק שלי, התקרבתי עוד ועוד לעצמי, למדתי להכיר את עומקי, והחלטתי לחזור ולגור בארץ, לשורשים שלי. כשחזרתי, פגשתי את אהובי, מורי ובעלי, ואיתו העמקתי עוד ועוד בעבודה – טנטרה, ריברסינג..., למדתי ממנו עוד בסדנאות בהם ליוויתי אותו בארץ ובעולם, בקורס מטפלים המופלא שהוא מעביר, הפשטתי עוד ועוד שכבות עוד ועוד מסיכות פתחתי עוד ועוד את ליבי...פגשתי בדרך עוד מורים מופלאים לעבודה המחברת בין הקול והנשמה, לריפוי תודעה עמוק, להעצמה של האהבה. ב2012 נהייתי אימא של אמור שפע, ילד מופלא ואהוב כל כך. כמה שמחה ואהבה נכנסה לחיי...אינסוף...

אני מאמינה שהחיבור לרצון העמוק והחופשי שלנו, זה שמחובר לנשמה שלנו, הוא המפתח לשמחה לשפע להגשמה ולאהבה. אני מאמינה שאם אנחנו מסכימים לרגשות שלנו ונותנים להם לעבור דרכינו, דרכינו מתפנה לקבלה של מתנות החיים בפשטות. אני מאמינה בחיים שמחים מלאים בתשוקה במוסיקה ובריקוד

אני קוראת לחיים בלב פתוח ושמח, אני קוראת לאומץ להתמסר לכל הקיים ולחיות באוטנטיות  ,אני קוראת לנוכחות להקשבה ולשקט בתוכי, להיות. רוצה עוד ועוד ללמוד... ולהודות...
אני מודה למורי, חברי לדרך ואהובי על כל רגע של לימוד ואמת. אני בכל רגע ורגע מקבלת כל כך הרבה וכל כך שמחה להעביר את המתנות הלאה, בטיפולים ובסדנאות ובמערכות היחסים שלי... 

בוואני-אור לב  - 052-3492411 -  bhavani@nirvanalev.com