לוח פעילויות
integrative sexual healing retreat
8 ימים של טרנספורמציה וריפוי, יתקיים באשרם במדבר, המועד בהא יעודכן בקרוב

פרטים נוספים
ערב ריפוי CORE HEALING ומבוא לקורס מטפלים עם נירוואן
הערב הבא יפורסם בקרוב, ב"פלא",ריב"ל 25,ת"א. בשעה 20:00

פרטים נוספים
טנטרה, מעשה האהבה
מעשה האהבה- סדנת טנטרה 10-12.1.2019 באשרם במדבר - שיטים

פרטים נוספים
קורס הכשרת מטפלים
הקורס הבא יפתח במרץ 2019 , לפרטים נוספים והרשמה: נירוואן 0522849727

פרטים נוספים

דוא"ל *
שם *
אשמח להתעדכן באירועים, פעילויות והמלצות של מרכז "נירוואן הלב"
דף הבית >> הכשרת מטפליםCore Healing Institute
 

               מתחיל במרץ 2019

                                            מסלולי לימוד:

 

Core Healing & Tantric Arts
 healers Training

 

להיות מטפל טנטרי, זה להיות צינור של ריפוי.
זה לצאת עם המטופל למסע שמטרתו היא לחבר אותו לגוף, ללמד אותו לבטא את הרגש, להקשיב לנבכי הנפש, ולהיות נוכח בתודעה נקיה.
לחבר אותו לתדר של ריפוי, תדר של אהבה ושל נוכחות.
להיות מטפל טנטרי זה לעבוד עם האנרגיה הכי חזקה וראשונית שיש לנו – האנרגיה המינית. היא הבסיס וההתחלה של כל מה שקיים בעולם, כל מה שנוצר, וכל מה שחי.
תיעול נכון של האנרגיה המינית מביא את האדם לפסגות חדשות בחייו, ולאיזון עמוק. תיעול לא נכון מביא לפגיעות, בלבול, הרס עצמי וכאב. 
הטיפול הטנטרי יחודי ומיוחד כי הוא נוגע בכל רבדי החיים. באשמה שלנו, בבושה, בכאב, בתודעת החוסר ובפחד. כל אלו משפיעים לא רק על המיניות שלנו, אלא גם על היחסים שלנו, ההגשמה העצמית שלנו, ועל הדרך בה אנו חווים את העולם.   
מטפל טנטרי עוזר למטופל לקלף את השריונות, הדפוסים, וההגנות המנהלים אותו, ומפגיש אותו עם הגוף הרגשי שלו ממקום של קבלה וריפוי.
מקום שמאפשר טרנספורמציה עמוקה.
הקורס הוא קודם כל תהליך מרפא ומשנה חיים למשתתפים. בקורס ניצור מרחב בטוח בו נפגוש ונלמד על כאב, בושה, חוסר אמון, פחד, חוסר ערך עצמי, וכל שאר התחושות והרגשות שמפעילים אותנו.
נלמד ונתרגל כלים לשחרור רגשי, פיזי ואנרגטי ונעצים את מקורות העוצמה והחוכמה הפנימית שלנו.
הקורס בנוי משני חלקים. 

 
1)   De-Armoring
קורס ריברסינג, ביו אנרגיה ומגע. חיבור לעוצמת הריפוי שבנשימה (נשימה מעגלית, ריברסינג, פראנה - יאמה, נשימות טנטריות). טכניקות שונות של מגע , ולימוד של ריפוי אנרגטי המושתת על ביו אנרגיה, תטא הילינג, וריפוי קבלי.
 
2) מרפאים טנטריים:
בשלב זה נעמיק אל תוך האנרגיה המינית ונלמד כלי ריפוי טנטריים עוצמתיים. עיסוי טנטרי, עבודה אנרגטית מעמיקה, וטקסים.
מטרת הקורס היא לשחרר כאבים וטראומות ראשוניות שמונעות זרימה בריאה של אנרגית חיים - מינית בגוף.
הטיפול הוא כלי לשחרור טראומות, כאבים ודפוסים, ומשם מחבר אל מקורות פנימיים של עוצמה, חופש ועונג.
בנוסף נעמיק את העבודה עם אנרגיה נקבית וזכרית, נתמקד בסנכרון ביניהם ובהשפעה ההדדית שלהם על החיים שלנו. נלמד לעבוד עם טראומות ופגיעות מיניות ונעמיק את יכולת ההכלה והריפוי שלנו כמטפלים.
הקורס נמשך 12 חודשים  וכולל:
12 סופי שבוע (שישבת אחת לחודש )
12 פגישות ערב חודשיות (שני בערב)
78 שעות סטאג'
תרגול יום יומי- חצי שעה ביום.
4 מפגשי סופרוויז'ן

בקורס נעסוק גם ביחסי מטפל-מטופל. בניית אמון, יצירת מרחב בטוח, אתיקה מקצועית, גבולות. כמו כן נלמד על כלים לבניית קליניקה טיפולית משגשגת.
 
 את המסלולים מלווה צוות וותיק ומנוסה, מטובי המורים בארץ.

על הצוות:

שחר כספי: קוראים לי שחר כספי ואני מייסד בית הספר לאמנות האהבה. מנחה סדנאות וסמינרים בארץ ובעולם. מעביר קורס להכשרת מטפלים ומלווה יחידים וזוגות בתהליכי פריצת דרך בחיים. בעיקר אני רואה את עצמי כחוקר של החיבור בין הגוף, הרגש והראש.אני מזמין אותך לחוויית התפתחות התודעה ומציאת דרך הלב האותנטית אשר קיימת בך. אשמח לחלוק את הדרך לחיות את החיים הללו במלוא עוצמתנו, בערות ובלב פתוח. לחוות איך לחבר בין רגש, נוכחות ותשוקה פנימית. איך לשחרר דפוסים שלא משרתים אותך ולהתחבר להוויה הנמצאת מאחורי הסיפורים.
מה הם השאלות הנכונות שבאמצעותם נגלה את מערכת האמונות שלך? יש פשטות ויופי הקיימים ומחכים מעבר למחשבות ממש ברגע הזה. מאוד אשמח להמשיך את דרכי דרך חקירתנו המשותפת וללוות אותך בתהליך פריצת הדרך שלך בחיים

סאננד סילר לב אש: אישה, יוצרת, אם, מרפאה, אוהבת, תומכת בתהליכי גדילה, מחוללת שינוי ולידה מחדש, פותחת אפשרויות, לומדת, מתנסה כבר 30 שנה במודעות, בעבודה דרך הגוף ובחוויה המינית הנשית והגברית.
עברה הכשרה מקיפה בטיפול גוף-נפש, הדרכה מינית, שיטות מגע, עיסוי והילינג, טיפוח הקשבה וחמלה, אימון הווייתי, שמאניזם, לימודי טנטרה – דקה/דקיני (הכוללים גם אמנות המוות, החלימה והשינה ואמנות הזימון) בוגרת ISTA  1,2. בעלת ניסיון טיפולי עשיר בעבודה עם נשים, גברים, זוגות וקבוצות.

עדי טרם:  מנחה סדנאות מודעות ותרפיה, מטפל בפסיכודרמה, ריברסינג ויוגה תרפיה, שחקן וחוקר מערכות יחסים בכלל וריפוי בין המינים בפרט. מאמין שלנשימה ולאהבה יש את יכולות הריפוי העוצמתיות ביותר, ובעזרתן כולנו יכולים להגיע לשלווה, שמחה ובריאות נפשית ופיזית.   לאחר מסע של כמה שנים בעולמות הטיפול האישי והקבוצתי, אני מרגיש כיום שהשליחות שלי היא לחבר אנשים לעצמם ולעוצמתם ולעזור להם לשחרר התניות ואמונות כובלות ולחיות חיים משוחררים ומלאי שמחה ושלווה פנימית עמוקה. בעבודתי אני משתמש בטכניקות מגוונות והרבה נוכחות והקשבה למטופלים שלי, במטרה לחבר אותם מחדש לעוצמות, לאותנטיות וליצירתיות שלהם, ולעזור להם להגשים את עצמם ברגע הזה.

סינדי פלוטניטקי: מטפלת מינית  הוליסטית. מלווה נשים בכל שלבי החיים, דרך אומנויות המגע והנשימה, ותרגול  עם ביצת הג׳ייד, בתהליכי גילוי, צמיחה והתמודדות עם אתגרים שונים בעולמן האינטימי. העבודה כוללת ניקוי חסמים, לימוד האיכות העוצמתית של נוכחות ושל מגע נוכח, הפותחים שערים לחיבור פנימי, לקבלה עצמית ולאהבה עצמי


 
לפרטים נוספים מוזמנים באהבה לפנות לנירוואן לב.
 
nirvanalev@gmail.com

 

לפרטים: נירוואן
0522849727

 

תאריכים לסופי השבוע: . ,יפורסם בקרוב

תאריכים למפגשי ערב:  יפורסם בקרוב 

מחיר  22,800, ניתן לפרוס לתשלומים. 
לנרשמים בהרשמה מוקדמת עד 31.12.2018 המחיר 20,800
לנרשמים עד 30.1.2019 המחיר 21,800

 

 

בוא ללמוד "קור הילינג":

core healing שיטת מקיפה יעילה לריפוי מלא, עם מורה מהטובים בעולם.

מהו הקור core?
 

הcore  הוא המקור, זהו המרכז, מקום החיבור של הגוף, הנפש והרוח.
חיבור לcore  הוא חוויה של נוכחות: שקט, שלווה, ידיעת האמת. החיים הם תהליך של חיבור
ל
core, ללמוד להשתקע בו, לפעול ממנו.
בתור מטפלים מתוך חיבור לcore  אנחנו מביאים ריפוי.

כולנו מחוברים לcore  כל הזמן, אולם איננו מרגישים אותו בגלל שתי סיבות:

1- הרעש הרב במערכת. 
אין שקט. העולם הכאוטי, רשימת ה"צריך",
2- לכולנו יש חסימות.
כל החוסר באהבה עצמית, כל הרגשות שנחסמו בגלל חוסר קבלה חיצונית, טראומות בבית הספר, נטישה של ההורים... כל אלה מרחיקים אותנו מה core וגורמים לשריון רגשי.

כל תינוק וכל ילד קטן מחובר ל core ללא הגנות. מחובר למקור. אלא שעד מהרה הילד מרגיש את הכאב של אמא את הלחץ של אבא וככה אנחנו מתנתקים מהמקור. לפעמים כבר בלידה.

נירוואן: "עבורי גילוף שכבות הניתוק מהמקור הוא דבר הכרחי. ככול שמתקרבים יותר ל core, מתגלות יותר התנגדויות וכאבים עמוקים. בטיפול אני מעודד את מטופלי לעבור דרכם ולהמשיך הלאה."

הטכניקות שנלמד:

ריברסינג:
תהליך נשימה מעגלית עוקף מנגנוני חשיבה.

נירוואן: "זהו הכלי שפתח הכי הרבה חופש בתוכי. לפני זה היה לי צפוף בגוף, הרבה כעסים ועצב מודחק. בטיפול הראשון שלי חוויתי חוסר שליטה בפעם הראשונה בחיי וזה היה מפחיד נורא אבל גם משחרר. מאז למדתי את השיטה באיטליה והיום אני מטפל כבר 10 שנים"

כל משתתפי קורס המטפלים יוסמכו לטפל בריברסינג. אין מתנה גדולה מזו לך, למעגלים הקרובים שלך, ולאנושות כולה.

מגע:
כולנו חסרים מגע! יש חסימות שניתן למוסס רק ע"י מגע.

א- אנחנו צריכים מגע תומך ואוהב (בד"כ מקבלים מגע קצר שפוחד מאינטימיות, תכליתי, מגע נמנעי, יש ציפיה לקבל משהו בתמורה.)
ב- טריגר פוינטס. אנחנו צריכים מגע בנקודות הפעלה. אלה הן נקודות שצוברות הרבה מתח. מגע נכון וחכם בהן, משחרר אנרגיה, רגשות כלואים, מפרק טראומות וגורם להרפיה.

הילינג קבלי:
ריפוי יכול להיות בלתי מוגבל ומיידי!

נירוואן: "פעם ראשונה שחוויתי את המושג המופשט אנרגיה, שאפשר להעביר מאדם לאדם את כוח החיים, היה בסדנת הילינג בהודו. מבינתי יש דברים שאני לא מבין, שלא ניתן להסביר – וטוב שכך. ההילינג הקבלי מחבר לרעיון של אמונה והדרכה."

תרגול של הילינג מחבר לרוחני, לנשגב ולתחושה שאין טעויות.

שמאניזם:
תרגול מצבי תודעה שונים ודרכם ליצור מציאות ולמגנט צמיחה וגדילה..
בטכניקות של קול, נשימה, ריקוד, מדיטציה, דמיון מודרך נחפש את המקום שיודע להתמסר לידע העתיק, למרוקות עצמה, לחיית הכוח שלנו, למדריכים שלנו ולאמת.


המלצות:
"העבודה עם נירוון לקחה אותי למקומות מאד עמוקים, פתח אצלי בגוף כאבים פיזיים ורגשיים. אני הגעתי מפוחדת, בחוסר אמון, והיום אני פתוחה. הלב שלי רחב, זה פתח לי מקום של אהבה. היום אני יודעת שמגיע לי לקבל"
 "הקורס הזה מהווה עבורי מתנת חיים נדירה, הגעתי לקורס כשאני כואבת, מכונסת בתוך עצמי וחיה את החיים ברובד רדוד. במהלך הקורס עברתי תהליכים לא פשוטים וקשים עם עצמי שבמהלכם חשתי שאני צומחת, שדה הראיה שלי התרחב... מומלץ לכל מי שרוצה לעשות שינוי ומוכן להתמודד עם עבודת עומק ולהתחבר לריפוי וצמיחה."
רמה לאופר 

לשאלות,הרשמה ויצירת קשר:
 
 052-2849727 - nirvanalev@gmail.com

 


שאלות נפוצות

למי מיועד הקורס?
1-      למטפלים שרוצים עוד כלים להעצים את יכולות הריפוי שלהם
2-      אנשים שרוצים להפוך למטפלים, שיש בהם קריאה לתת, לטפל, לרפא ולהתפרנס מזה בכבוד
3-      אנשים שרוצים לעבור תהליך אישי עמוק. התהליך של 12 חודשים עוזר לנו להשאר במרחב ריפוי ולגעת בכל כאב שצריך תשומת לב ואהבה.

יש תעודה?
כן. אתם מקבלים תעודת מטפל מבית itegrative core healing והיא מאפשרת לכם לעבוד עם מטופלים בארץ וברחבי העולם.

העבודה הזו מסוכנת?
המרחב הלימודי הוא בטוח לחלוטין, יש מעקב יומ-יומי. קבוצת התלמידים נמצאת במרחב מוחזק. יש תרגול יומי של 45 דקות, ונפגשים  פעמיים בחודש, כלומר אם משהו קשה עולה, אתם לא לבד.

קרה פעם שמישהו השתגע אצלכם?
לא. קרה שאנשים השתחררו. שפגשו כאבים עתיקים ועמוקים אבל זה תמיד היה בתוך המרחב המוגן והביא עמו ריפוי עמוק. אנחנו מעודדים שחרור של שדים (פחד נטישה, דחיה, לבדות, פחד מוות, פחד משיגעון...) אדם שמכיר את השדים שלו, משתחרר מהם, ומגיע לחופש.

האם יש עבודה בתחום? לא נראה כאילו יש המוני מטפלים?
המטפלים שמסיימים קורס זה הם יחודיים ועוצמתיים. הם מקבלים גם כלי ליווי לשיוק ובניית קליניקה. וגם המצטיינים ישתלבו בבית הספר כחלק מהצוות. וכחלק ממערך המרצים והמטפלים של המרכז.

אין לי טראומות. זה אומר שאין לי מה לעשות בקורס?
לכל אחד יש כאבי ילדות. איש אינו חי בבועה סטרילית, אפילו אם היו לך הורים מדהימים אפשר להפגע בחברה ובבית הספר. יתכן שיש עוד כאבים סמויים שיש לנקות.
תבדוק עם עצמך, האם אתה חי בחופש ושמחה? – אז אין צורך. אבל אם יש תחושת פיספוס או כאב שצריך לפרוק סימן שאתה שייך למשפחת האדם – כמו כולנו אתה צריך חיבוק וריפוי.

היתה לי ילדות קשה מאד. אולי אני צריך מטפל אישי ולא קורס הילינג קבוצתי.
הקורס הקבוצתי שלנו הוא השדה הכי בטוח ומכיל שקיים. בגלל שאצלנו זה אינטנסיבי, סשן רודף סשן, עובדים ברצף הרבה שעות, פותחים ונוגעים, עוזר להציף ולהוציא לאור דברים שבטיפול שבועי של שעה לא יכולים לצאת. ביחד נלמד לעבד את הכאב ולפרוק אותו בתוך הקבוצה. חוץ מזה שבקבוצה כולם מתעסקים בכאבים דומים ויש המון תמיכה ואמפטיה. יותר משאפשר לקבל ממטפל יחיד"אני קינסולוגית, מטפלת בשיאצו וזה כל כך נכון בשבילי מה שלמדתי פה, במיוחד באופן שלמדתי. וזה נכנס לי לחיים, הביתה, לעבודה, כי הנשימה זה הכלי הכי בסיסי שלנו בחיים. ועוד להביא את זה בעצמה זה משחרר כל כך הרבה דברים... תודה, תודה, תודה."
טליה רון כרמל.

לשאלות,הרשמה ויצירת קשר:
 
 052-2849727 - nirvanalev@gmail.com"אני יודע שהקורס הזה ישנה את חייך, אני יודע שאתה תמצא דרך הקורס את הכוח להביא את כל העצמה שאתה לעולם. תמצא איך לרפא את עצמך, איך לשחרר את כאבי העבר ולהביא ריפוי אדיר לאנשים אחרים.
אני כאן בשבילך, זוהי הסיבה שאני כאן בעולם. בוא. בואי."

נירוואן 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
*****

 
ההרשמה לקורסי הכשרת מטפלים המתחילים במרץ 2019 בעיצומה !

התקשרו אלינו (052-2849727) לקבל פרטים נוספים על הקורס וללמוד כיצד תוכלו גם אתם להצטרף למשפחה הענפה של מטפלים בתרפיה מגע ונשימה בישראל.
זוהי הכשרה מומלצת ביותר לכל מי שרוצה ללמוד את אמנות הטיפול ולדעת ללוות מטופל בתהליך מובנה לריפוי גדילה והעצמה.

 052-2849727 - nirvanalev@gmail.com
 
 
הכלים שנלמד בקורס:
* ריברסינג   * נוכחות ומדיטציה  * הכלה ועבודה רגשית  ביואנרגיה ומגע  * תקשורת מקרבת  * יעוץ  * הילינג  * עבודה עם קול  * עבודה עם הילד הפנימי  * דמיון מודרך
 
***********
 
קורס הכשרת מטפלים הינו קורס עומק שמטרתו להעביר את המשתתפים תהליך עמוק וטרנספורמטיבי שבו נפתח ונרפא את כל המבקש ריפוי וגדילה בתוכנו.

הקורס מכוון אותנו להיות מרחב מרפא, למקום בו יכול אדם להגיע, לשתף בכל הקשה והמגביל אותו בחיים, ולקבל את הריפוי, התמיכה והעצמה הדרושה לו כדי למצוא את העוצמה שלו, את החיבור שלו לעצמו, את הכלים כדי ליצור לעצמו חיים בריאים, שמחים, מלאים בהשראה והגשמה אישית  בכל תחומי החיים. הקורס מכוון לפתיחה וריפוי של כל תחומי החיים, בהבנה שאנחנו יצורים הוליסטיים ושכל התחומים בחיינו צריכים להיות בריאים והרמוניים על מנת לחיות חיים מלאים ומספקים.

בקורס נלמד על 4 הרמות שמרכיבות אותנו, הפיזית, הרגשית, ההכרתית מחשבתית ורמת הנשמה. נלמד להכיר את הפגיעות שנוצרות בכל אחת מהרמות, נלמד איך הן קורות, איך הן מתבטאות בחיים, וכמובן נקבל כלים ושיטות לריפוי והתמרה של הפגיעות והפיכתן והתמרתן לעוצמה ונוכחות.

בקורס נלמד איך להעביר אנשים טרנספורמציה, איך לעבור דרך כל הגופים, לשחרר את הכאב, את אנרגיית החיים התקועה, איך לזהות את מערכות האמונה שמגבילות בחיים ולשנות אותן, נלמד איך ליצור מפגש מחודש עם נשמתנו, איך לחיות את החיים בנוכחות, ברגע הזה, איך לזהות את המיינד שלנו ולחדש את הקשר איתו, נלמד איך להכיל את עצמנו ואנשים אחרים לעומק, איך להשתמש בכל מצב בחיים לגדילה, איך לבחור נכון (דרך חיבור לנשמתנו)  את הדרכים הנכונות לחיינו ואיך להוביל אנשים ולתת להם את הריפוי והכלים הדרושים להם כדי לחיות כך
 
בקורס נלמד איך לקבל מטופל, איך להעמיק איתו, דינמיקות מטפל מטופל, איך להעביר תהליך ריפוי לעומק, שיעורי בית למטופל, והעברת העוצמה והבחירה למטופל (ללמד בהדרגתיות את המטופל להיות המטפל והמלך של חייו).
 
 

המלצות על קורס הכשרת מטפלים עם נירוואן:

"תודה רבה נירוואן היקר על קורס טרספורמטיבי,עוצמתי ,אשר חיבר אותי לעוצמות בתוכי ,לכלים הפשוטים של ריפוי עצמי ,ופתח אותי ככלי נתינה וריפוי לאחרים."
*
"הדרך אותה כל אחד עובר בקורס היא עמוקה ועוצמתית מאין כמותה, דרך שמביאה איתה הרבה אושר וריפוי להולכים בה ולכל הסובבים אותם בחיים שמחוץ לקורס. האור שמוקרן מכל אחד הולך ומתגבר ככל שמתקדמים בקורס, וזה מתבטא בכל תחומי החיים ומושך דברים בריאים ומדוייקים יותר. זהו אינו עוד קורס שבו מקבלים עוד כלים, זוהי הדרך לחיים."
*
"הקורס בנוי בצורה מופתית ועם זאת קשובה ומותאמת במדוייק לצרכים שעלו כאן ועכשיו. 
תודה נירוואן , תודה לקבוצה המופלאה"
*
"הקורס עוצמתי ביותר, נוגע בנימי הנשמה, ופורץ דרך לכל מי אשר מוכן להתבונן פנימה אל תוך עצמו ובאומץ לעבור תהליך עמוק ואמיץ לשינוי וריפוי כל הטעון ומבקש ריפוי, להעצמה ולצמיחה."

עוד המלצות בקישור המצורף - המלצות על הקורס
 


 

 


קראו עוד על תכני הקורס ושיטות הטיפול השונות בעמוד המצורף: קורס מטפלים - תכנים
 
*