לוח פעילויות
integrative sexual healing retreat
8 ימים של טרנספורמציה וריפוי, יתקיים באשרם במדבר, המועד בהא יעודכן בקרוב

פרטים נוספים
ערב ריפוי CORE HEALING ומבוא לקורס מטפלים עם נירוואן
הערב הבא יפורסם בקרוב, ב"פלא",ריב"ל 25,ת"א. בשעה 20:00

פרטים נוספים
טנטרה, מעשה האהבה
מעשה האהבה- סדנת טנטרה 10-12.1.2019 באשרם במדבר - שיטים

פרטים נוספים
קורס הכשרת מטפלים
הקורס הבא יפתח במרץ 2019 , לפרטים נוספים והרשמה: נירוואן 0522849727

פרטים נוספים

דוא"ל *
שם *
אשמח להתעדכן באירועים, פעילויות והמלצות של מרכז "נירוואן הלב"
דף הבית >> טיפולים אישיים

טיפולים אישיים עם נירוואן לב

טיפול בנשימה מעגלית - טיפול גוף - טיפול הילינג - טיפול בדמיון מודרך - טיפול מדיטטיבי

טיפול אישי בקליניקה בתל אביב ובפרדס חנה

פרטים : 052-2849727  nirvanalev@gmail.com


טיפול אישי היינו הזמנה למפגש, למפגש אינטימי. בזמן המפגש אנחנו מזמינים את כל החלקים שמרכיבים אותנו, את הנשמה, את גופי ההכרה, את הגופים הרגשיים ואת הגוף הפיזי.

המפגש מכוון לריפוי, ריפוי עמוק של מה שלא מתפקד נכון עבורך, שחרור דברים שלא משרתים יותר, שחרור מהעבר. המפגש מכוון להעצמה שלך, למצוא את נקודות הכוח והחיבור שלך, ולהשתמש בהם נכון, על מנת ליצור חיבור עמוק לכל רבדיך ולהיזכר בידע הטבעי שלך לחיות חיים בריאים חופשיים ושמחים.

במפגש נאתר יחדיו את החסימות ואת האתגרים הקיימים במערכת שלך, נבחן אותם לעומק, נמצא את הדרכים הנכונות לך לחיות ונמצא יחדיו איך עושים זאת. המפגש הינו שונה בין מפגש למפגש ובין אדם לאדם בגלל הייחודיות המופלאה שקיימת בכל אחד מאיתנו, ולכן לא ניתן לתכנן מראש איך יהיה המפגש. במפגש אני משתמש לפי צורך בכלי ריפוי רבים ומופלאים שצברתי במהלך החיים, טיפולים ברמת הנשמה, דרך מדיטציות שונות, דרך שיטות שונות של הילינג, דרך חסד אלוהי, דרך קול, נשימה והקשבה עמוקה.
 
ברמת ההכרה (מערכות האמונה שקיימות בנו, שחלקן מודעות וחלקן לא, שחלקן מייצר לנו מציאות של קושי וסבל וחיים של התפשרות וחולי, אנו מזהים אותן ויוצרים בהן שינוי לאמונות שתומכות בנו ובהגשמה הגבוהה שלנו בחיים) אני משתמש הרבה בשיטת ריפוי שנקראת תטא הילינג, וכן דרך כלים שונים החל מNLP, אימון, יעוץ, התחברות להדרכה גבוהה וגם לעיתים דרך ריברסינג, ועבודה עם ביו אנרגיה.
 
ברמת הגופים הרגשיים – אנו לומדים לזהות מה מפעיל את גופי הרגש שלך, איך לחיות רגשות במלואם, איך להטמיר אותם, איך לעבור לנוכחות מלאה ברגע ההווה, נשתמש בכלים כמו ריברסינג, ביו אנרגיה, עבודה עם הילד הפנימי, הילינג מסוגים שונים, והכלה עמוקה של שורשי הכאב ושחרורם.
 
ברמה הפיזית נלמד לזהות איך להקשיב לגוף, מה הוא מבקש, איך לפתוח אותו נכון ולאפשר לאנרגית החיים לזרום בו במלואה, איך לנשום נכון, איך לעבוד ולהעניק לגוף חיות ושמחה, ולרפא ולשחרר את טראומות וכאבי  העבר שעדיין יושבים בגוף ועוצרים את בריאותו. נשתמש בכלים מעולמות הריברסינג, ריפוי ותרגילים מעולם הביו אנרגיה, היוגה והטנטרה.
 
המפגשים יכולים לכוון לריפוי נקודתי, של כאב כלשהו פיזי, מחלה מסויימת, חסימה כלשהי בחיים (זוגיות, הגשמה של ייעוד, פרנסה, פריון, תקיעות כלשהיא בחיים וכו) ושם נבדוק מה יוצר את האתגר, ואיך לפתוח את הנתיב לריפוי ושחרור.
 
המפגשים יכולים גם לכוון  לתהליך שלם, שבו עובדים לעומק על כל רמות החיים, ומכוונים לחיים מלאים ושמחים בכל תחום ותחום בחיים- חיים של חופש אמיתי, של הגשמה, שמחה, שפע, בריאות וצמיחה מתמדת.
 
אני מטפל באנשים בחיים אלו משנת 96 וטיפלתי במשך אלפי שנים בעבר, פגשתי אלפי אנשים בדרך, ראיתי אין סוף ניסים קורים, ודברים משתנים ונרפאים.

אני מאמין ויודע בכל ליבי, שכאשר יש רצון עמוק לריפוי וצמיחה, הם תמיד קיימים זמינים ואפשריים, ולכן אני מזמין אותך בכל ליבי לבוא ולהתחיל לחיות כמו שמגיע לך, חיים של שמחה, משחק, בריאות, אמון, שפע, אהבה, פשטות, ומימוש אמיתי של כל מי שהנך.
 
המטפלים:
נירוואן לב, בוואני אור לב

מחירון טיפולים:
עלות הטיפול משתנה בהתאם לסוג הטיפול והזמן , טיפול של שעה 450 ש"ח, שעה וחצי 550 ש"ח, טיפול מלא של שעתיים 650 ש"ח.
(ניתן לבחור בטיפול של שעה, שעה וחצי, או טיפול מלא של שעתיים)
באם יש קושי עם מחיר הטיפול, אשמח לעזור ולהפנות אל מטפלים אחרים שלמדו והוסמכו על ידי.
*

*
 


 
* 
טיפול אישי | טיפול ריברסינג | טיפול נשימה | טיפולי נשימה | טיפולי גוף | יעוץ אישי