לוח פעילויות
integrative sexual healing retreat
8 ימים של טרנספורמציה וריפוי, יתקיים באשרם במדבר, המועד בהא יעודכן בקרוב

פרטים נוספים
ערב ריפוי CORE HEALING ומבוא לקורס מטפלים עם נירוואן
הערב הבא יפורסם בקרוב, ב"פלא",ריב"ל 25,ת"א. בשעה 20:00

פרטים נוספים
טנטרה, מעשה האהבה
מעשה האהבה- סדנת טנטרה 10-12.1.2019 באשרם במדבר - שיטים

פרטים נוספים
קורס הכשרת מטפלים
הקורס הבא יפתח במרץ 2019 , לפרטים נוספים והרשמה: נירוואן 0522849727

פרטים נוספים

דוא"ל *
שם *
אשמח להתעדכן באירועים, פעילויות והמלצות של מרכז "נירוואן הלב"
דף הבית >> סדנת מעשה האהבה - סדנאות טנטרה מיניות ותרפיה


סדנאות טנטרה - מעשה האהבה

סופשבוע של מיניות מקודשת ונשימה ב"אשרם במדבר"
בואו ללמוד כיצד לקדש את מעשה האהבה למרחב של נוכחות ריפוי והתעלות.

4-6/7/19
 

סדנה מיוחדת המשלבת בין 2 הכלים התרפויטים העוצמתיים ביותר מתוך עולם הטיפול הריגשי והתרפויטי - טנטרה וריברסינג.

בסדנאות הטנטרה
נתמקד בהבנה וחוייה של האנרגיה המינית שלנו וכיצד להפוך את מעשה האהבה שלנו למקודש, רוחני, עוצמתי ,משמעותי ומרגש.
נעבוד עם כלים תרפויטים וטנטריים שונים במטרה להעלות ולהניע את האנרגיה המינית שלנו דרך מרכזי הגוף (הצ'קרות).

נפתח חסימות שעוצרות את המיניות שלנו, שסוגרות את הלב שלנו, ונשים דגשים על להיות נוכחיים בהווה,בתוך הגוף הפיזי שלנו, איך לחשוף וליישם אינטימיות עם עצמנו ועם שותפינו למעשה האהבה.נלמד איך להעלות את האנרגיה המינית בגוף,לשחרר אותה מדפוסי התנהגות ודפוסים אנרגטיים שמשאירים את מעשה האהבה שלנו רק במרכזי המין.

נלמד איך להשתמש באנרגיה אדירה זו, לפתוח ולהרחיב את כל מי שאנחנו.
נלמד לחוות תדרים עוצמתיים בגוף. ניווכח שכאשר מעשה האהבה הופך לכלי למדיטציה, נוכחות, ושיתוף אינטימי - האנרגיה המינית מוטמרת לאנרגיה רוחנית, ומעשה האהבה יכול להפוך למעשה אהבה של עונג עילאי, רוחני.

סדנת טנטרה- מעשה האהבה

4-6.7.19  באשרם במדבר, שיטים

פרטים והרשמה: 052-2849727 , 052-3492411 - 
nirvanalev@gmail.com
 

 
סדנת טנטרה, מעשה האהבה

בסדנה זו נחווה ונלמד איך להשתמש באנרגיית המין שלנו (אנרגיית החיים) בתוך ומחוץ למעשה האהבה, כדי לפתוח את חיינו לחופש פנימי, שמחה ושפע. נלמד לפתוח ולתעל נכון בגוף את אנרגיית המין שלנו, כדי לשחרר חסימות גופניות, רגשיות, מנטליות ורוחניות.

רובנו מסתובבים וחיים בעולם כשאנרגיית המין שלנו או מודחקת או משרתת בעיקר את הצ'אקרות התחתוניות שלנו, ומתועלת בעיקר לסקס, שמתבטא במרדף אחרי האורגזמות של אברי המין (וכבודן במקומן מונח). אפשר לתעל אותה אחרת לגמרי, ואז מעשה האהבה והחיים פשוט הופכים להיות משהו אחר לגמרי. מעשה האהבה הופך להיות כלי למודעות, שמחה, ריפוי, עונג והוויה של כל הגוף, גם הפיזי (יכול כל הגוף לרטוט לזמנים בלתי מוגבלים), גם הגוף הרגשי, וגם הלב יכול להיפתח (כי הלב מקבל אנרגיית חיים שעולה מלמטה, מהשורש שלה, ודוחפת ומתמירה את מה שחוסם אותו, יכול להיות כאב, בכי, כעס, פגיעה, פחד ושאר חברים).

לאחר שחרורם והתמרתם יש מקום לזרימה של אהבה בתוך הלב, וזו כידוע תחושה שאין כמותה. גם הגוף המנטאלי נהנה פלאים, המח ושאר שלוחותיו מקבלים המון אנרגיה, ויכולות העלאת תדר המחשבות, וקפיצות ברמת היכולות האינטואיטיביות, ויכולת המדיטציה, יוצרים בהכרח שינוי אדיר בחוויית החיים וביצירת המציאות של חיינו, כמובן שגם הגופים הרוחניים חוגגים. כששאר הגופים נפתחים יכולים אנו לחוות את הוויתנו המלאה, ולחוות תחושות של אחדות מבורכת.

בסדנה זו נחווה ונקבל כלים להתמרת המין באופן פשוט זמין ומהנה.
  • סדנה זו היא ללא  יחסי מין 
  • הסדנה מיועדת ליחידים ולזוגות.
צרו קשר עוד היום והבטיחו את מקומכם בסדנא מיוחדת זו!

 052-2849727 , 052-3492411 - nirvanalev@gmail.com


מאמרים לקריאה:

על האנרגיה הזכרית והאנרגיה הנקבית - נמסטה


על מפגש טנטרי
עוד מהכלים שנפגוש בסדנא:

נשימה, טנטרה וקול

בסדנה מיוחדת זו נשלב בין שניים מהעולמות העוצמתיים ביותר בעולם התרפיה והמודעות - ריברסינג וטנטרה.

בסדנה זו המיקוד הוא על פתיחת אנרגיית החיים שלנו, אותה אנרגיה שנולדנו איתה, ובמהלך תקופות חיינו השונות, הלכה וקפאה בתוך גופינו, הפיזיים והנפשיים. כל התניות החברה שבה גדלנו (אסור לכעוס, אסור לצעוק, אסור לשמוח, אסור להתענג מינית, אסור להיות באמת מאושרים ושמחים), כל הטראומות שחווינו בחיינו, החל מתקופת העוברות (כל המתחים, לחצים, חרדות, פחדים, כעסים ושאר אנרגיות שאמנו חוותה, עברו ישירות לתאי גופנו הפעוט ללא שום הגנה), הלידה עצמה (שאצל רובנו נחוותה כטראומה עצומה מחמת חוסר מודעות של הורינו והממסד הרפואי) כל הסירובים שקיבלנו, כל ההעלבויות, הפגיעות, האהבה עם תנאים שקיבלנו, חוסר ההבנה של צרכינו, כל הדרכים המעוותות בהן למדנו שצריך להתנהג בשביל שיקבלו אותנו ויתנו לנו אהבה, כל אכזבות החיים, כל הנטישות, הבגידות, העוול ואי הצדק שחווינו בחיים, יצרו אצל רובנו מצב שבו רב חיינו עוברים עלינו בחיים דרך המיינד (מחשבות ורגשות שליליים באופן מודע או לא מודע). שכחנו את אומנות ההוויה, היכולת לחיות בתוך הגוף שלנו, היכולת לחיות ברגע ההווה, היכולת ליצור את חיינו בצורה מטיבה ומאושרת, איבדנו את הקול האותנטי שלנו, ואנחנו מקשיבים למיינד המותנה שלנו, שחווה את זיכרונות, פגיעות ופחדי העבר.

בשביל להתחיל לרפא ולשחרר את עצמנו מבתי הכלא שבנינו לעצמנו אנחנו צריכים רצון ואנרגיית חיים. כח רצון ונחישות בלבד לא יכולים להספיק כדי לשחרר את הפגיעות שיושבות בגופינו הפיזיים והנפשיים (הגוף שלנו הוא כמו מחשב, הוא זוכר בזיכרון התאי את כל חוויות העבר, וטראומות חזקות אפילו נכנסות לתוך הDNA שלנו). על-מנת לעשות את השינוי הזה בחיינו, עלינו לגייס אומץ לב ואנרגיית חיים.

האנרגיות העוצמתיות ביותר שיכולות לעזור לנו לפתוח ולשחרר את חסימותינו הינן למרבה השמחה הפשוטות והזמינות לנו ביותר- הנשימה שלנו והאנרגיה המינית שלנו. על-ידי תרגילים שונים בנשימות כמו ריברסינג, ביו-אנרגיה, נשימות כח, נשימות דרקון, ונשימות מכוונות, נוכל לשחרר את האזורים והמקומות בגופינו שאוצרים את התקיעויות שלנו, ולהתחיל לעבוד עם אנרגיית החיים שלנו.

באמצעות האנרגיה המינית שלנו, בשימוש נכון, אנו יכולים להניע את כל האנרגיות התקועות בגוף שלנו, לשחררן, לפתוח את הלב שלנו, ולהשתמש באנרגיה הזו להשראה ויצירתיות, וניתוב של חיינו למקום הראוי להם- שמחה, שלווה, חופש, אהבה, ופשטות שופעת.

בסדנה עוצמתית זו נשתמש בכלי הנשימה וכלי הטנטרה, וכלים נוספים מעולמות הביו-אנרגיה ותרפיית הילד הפנימי, כמו גם מעולמות ההילינג והקבלה, כדי לפתוח את עצמנו ולגלות את עוצמתנו האמיתית, ואיך ליישם כלים אלו בחיי היומיום שלנו. בסדנה זו גם נלמד איך להשתמש באנרגיה המינית שלנו בתוך מעשה האהבה, ואיך אפשר להפוך את חיי הסקס שלנו, ממרדף קצר אחרי אורגזמות מקומיות (אברי המין) אל כלי עוצמתי של מעשה אהבה נשגב, מלא באינטימיות, בצמיחה ובהעלאת האנרגיה המינית שלנו במעלה הגוף, בשביל לפתוח את הלב שלנו, ואח"כ לפתוח את מרכזנו הרוחניים (גרון, עין שלישית וצ'אקרת הכתר) וכך נלמד את גופינו מחדש ללמוד להכיל את האנרגיה המינית שלנו, מלווה בנשימה, ולחוות עונג עילאי בכל הגוף, לאורך שעות, אם נרצה.

תהליך זה של מעשה האהבה הינו כלי מופלא למודעות, מדיטציה, וחווית האלוהות שבתוכנו. בסדנה עצמה נפתח את עצמנו, נחווה איך הפוטנציאל שלנו מרגיש וחי, ואיך מבצעים את מעשה האהבה.
  • סדנה זו מיועדת ליחידים ולזוגות.
*
תמונות מאתר אשרם במדבר:


 
סדנת טנטרה | סדנאות טנטרה | טנטרה |  מיניות מקודשת | ריפוי מיני | טיפול מיני | טיפול טנטרה

סדנת טנטרה
 |  סדנאות שפע | הכשרת מטפלים