top of page
nirvan_webpic2.png

אני אבא, הילר, תרפיסט, מנחה סדנאות, תלמיד, מורה, מוזיקאי, מתרגל ויוצר,

מנחה ומטפל בארץ ובעולם משנת 96, מלווה אנשים בכל שלבי החיים.

מייסד ביה”ס  tantric and sexual healing institute , שבו מכשירים הילרים ומנחים בריברסינג, הסרת שיריון ( De-armouring), טנטרה , מיניות מקודשת, אומנויות האהבה, מגע, הכלה רגשית ומדיטציה.

מתמחה בריפוי מיני וטנטרה ומכשיר דור חדש של מטפלים מיניים.

lev.gif

 נירוואן לב 

ביה"ס לטנטרה וריפוי מיני  

אודות

ראשיתו של המסע הרוחני שלי מתחיל בשנת 1996 עם נסיעתי להודו, שם אני נחשף לראשונה לעולם האנרגיות. אני מחפש, לומד וחוקר אחר ידע נוסף שיוביל אותי לשינוי בחיי המקצועיים. 

מאז ועד היום אני מתרגל וחי מדיטציה וזה אחד הכלים המשמעותיים שאני מלמד ומעביר לתלמידיי.

 

בתחילת 1997 הגעתי לאשרם של אושו בפונה ולמדתי להכיר את עולמות הרייקי, המדיטציה והטנטרה. מאוחר יותר באותה השנה נסעתי למיאמי להרחיב את לימודיי והפכתי להיות מאסטר ברייקי והתחלתי לטפל בתחום. 

 

 

1998- חזרתי לישראל והתחלתי ללמוד שיאצו ורפואה סינית במכללת מדיסין במשך כשנתיים. באותם השנים, נחשפתי לעולם הקבלה וההיליניג הקבלי. למדתי 4 שנים בירושלים אצל מיכאל מאיר אסדו ובמקביל פתחתי קליניקה לטיפול גוף נפש, בה התחלתי לטפל תוך יישום כל הכלים שרכשתי.

2003 - סיימתי קורס מורים ליוגה בשיטת ויניאסה בוינגייט, ועברתי לגור במשך כשנה בסיני.

במהלך שהותי שם, פגשתי מקרוב את עולם השירה המקודשת והתחלתי ללמוד לנגן על גיטרה. מאז למדתי רבות והתפתחתי בתחום השירה והנגינה, והעבודה עם הכלי הזה של זיכוך  הקול והלב מלווה אותי בכל מה שאני עושה.

במהלך השנים עברו דרכי כל מיני שירים ולחנים,  

ובימים אלו ממש הוצאתי הקלטות של שיריי שזה מרגש ממש! 

אם אתם רוצים להאזין למוזיקה שלי כאן תמצאו את כל הקישורים:

 

קישור לסאונדקלאוד:

https://soundcloud.com/nirvanalev/sets/mystery-of-love

קישור ל youtube:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLz_59mlu-4Veie4pqhFfTjtXGx9gjAfXU   

קישור ל spotify:

https://open.spotify.com/album/68j1HZF1i8cIOQ1jGZh8ci

 

 2004 - התחלתי לטפל באשרם במדבר

2005-יוון - לומד את נושא הילד הפנימי אצל סווארופ ופרימרטה, ובמקביל

למדתי את תחום הטנטרה ברובד נוסף, בעולם אצל מורים שונים מהתחום.

שנה זו הופכת למשמעותית במיוחד כשאני הופך לאבא לראשונה.

​היום אני חובק ארבעה ילדים. 3 בנים ובת.

2006- איטליה - בשנה זו הרחבתי והעמקתי אל תוך עולם הנשימה ולמדתי ריברסינג אצל דווה פאט. נחשפתי לעולם התטא הילינג והחלטתי ללמוד ולהתמקצע בשיטת הטיפול וההנחיה למטפלים. מיד אחר כך ולאורך 7 שנים לימדתי את התורה הזו באינטנסיביות. 

בתקופה הזו יצרתי למעלה מ -150 סדנאות סופ"ש של תטא הילינג , 2-3 סופי שבוע מידי חודש ואלפי הילרים שהכשרתי בשיטה זו.

​​

2007- 2020 - הנחיתי סדנאות סופ"ש קבועות באשרם במדבר, עד שהוא נסגר בעקבות הקורונה. 

 

​2011 הקמתי את בית הספר להכשרת מטפלים בגוף נפש (ריברסינג, מגע, הילינג, עבודת נוכחות ועבודה רגשית) והכשרתי לאורך השנים מטפלים מיניים באופן פרטני.

 

2014, לאחר ניסיון רב ומצטבר של שנים, הבנתי את הערך המוסף הלימודי/טיפולי שניתן לעשות כקבוצה בתהליכי עומק, יצרתי תהליך מובנה של ריפוי טראומות ולכן מאז אני  מקיים ריטריטים ארוכים של 7 ימים ומעלה. 

במשך שבוע מלא, צוללים למסע עמוק, אישי וקבוצתי ,פוגשים את עצמנו במקומות הכי כמוסים שלנו ועובדים על ריפוי של כל סוגי הטראומות כולל טראומות מיניות. 

 

2018 הוספתי את הכלים והידע שצברתי בתחום הטנטרה והמיניות אל כל השיטות והידע שלמדתי לאורך השנים. יצרתי ובניתי קורס שנתי ייחודי להכשרת sexual healers, קורס נפלא שמשלב שנים של למידה ופרקטיקות מעולמות תוכן שונים.

 

עד שנת 2021 היו בישראל כשלושה מחזורים של קורס הכשרת מרפאים מיניים. 

בעצם, התחלתי את המסע הרוחני שלי מהרגע שבו נולדתי ולא בשנת 1996 שהגעתי להודו. לא אשתף אתכם בשנות ילדותי ובכל מסע חיי ,אבל אני כן אספר על אבני דרך משמעותיות שהובילו אותי להיות מה שאני היום.

 

ההתפתחות המינית שלי התחילה בגיל מאוחר (לשמחתי זה מנע ממני את ההתמכרות לפורנו בגיל צעיר ), ואת חיי המיניים התחלתי בטראומה מאוד גדולה.

בגיל 17 שפכתי בפעם הראשונה, הייתי מגיע לשפיכה מאוד מהר. שנים הייתי בטוח שהמיניות אצלי פגומה, מפגשים מיניים היו מסתיימים במהירות, תוך דקה או רגע, וזה הוסיף עוד ועוד על הטראומה שסחבתי מהילדות.

 

כאשר פגשתי את הטנטרה, באשרם בפונה שבהודו, והתחלתי ללמוד, התחילו להשתנות חיי המיניים. מיצור מתוסכל מינית הפכתי למורה, מנחה ומטפל במיניות.

 

חשוב לי שתדעו, שהמקורות שלי היו הפוכים מהעולם הזה.

כילד, כנער וכמתבגר, הייתי מנותק מעצמי. בצבא הייתי לוחם ביחידה קרבית מובחרת, ביחידת מסתערבים, ואת שירותי הצבאי סיימתי בשב"כ. חשבתי שאמשיך לקריירה צבאית אך לבסוף החלטתי לנסוע לארצות הברית, לעבוד ולחסוך כסף כדי להיות מסוגל ללכת אחרי החלומות שלי ולהגשים את עצמי מבחינה רוחנית.  

 

בשנת 1997 פתחתי קליניקה והתחלתי לטפל באופן פרטני. עד שנת 2021 טיפלתי בישראל וכיום מטפל ומנחה במזונטה, מקסיקו. 

 

משנת 2007 ואילך, אני מעביר מאות סדנאות בנושא תטא הילינג, שפע, ריברסינג וטנטרה בכל רחבי  העולם : בהודו, באיטליה, בצרפת, בהולנד, בפולין, באיסלנד, בארצות הברית, בסיני ובישראל

יותר מ 200 סופ"שים, מאות סדנאות יום, אלפי משתתפים שהשתתפו, 8 שנים של בית הספר להכשרות ומאות מטפלים ...

 

אני גאה ממש להציג את מפעל חיי באתר הזה ומודה.

bottom of page