אני אבא, הילר, תרפיסט, מנחה סדנאות, תלמיד, מורה, מוזיקאי, מתרגל ויוצר.

מנחה ומטפל בארץ ובעולם משנת 96,

מלווה אנשים בכל שלבי החיים.

מייסד ביה”ס  tantric and sexual healing institute 

שבו מכשירים הילרים ומנחים בריברסינג, הסרת שיריון ( De-armouring), טנטרה , מיניות מקודשת ,

אומנויות האהבה , הילינג, מגע, הכלה רגשית ומדיטציה.

מתמחה בריפוי מיני וטנטרה ומכשיר דור חדש של מטפלים מיניים.  

 נירוואן לב 

ביה"ס לטנטרה וריפוי מיני  

אודות

​ראשיתו של המסע הרוחני שלי מתחיל בשנת 1996 עם נסיעתי להודו, שם אני נחשף לראשונה לעולם האנרגיות, מוצא עצמי נמשך ,מחפש לומד וחוקר אחר ידע נוסף שיוביל אותי לשינוי בחיי המקצועיים. מאז ועד היום אני מתרגל וחי מדיטציה וזה אחד הכלים המשמעותיים שאני מלמד ומעביר לתלמידיי.

 

בתחילת 1997 אני מגיע לאשרם של אושו בפונה לומד להכיר את עולמות הרייקי, המדיטציה והטנטרה. מאוחר יותר באותה השנה נוסע למיאמי ,מרחיב את לימודיי הופך להיות רייקי מאסטר ומתחיל שם ללמד ולטפל ברייקי.


 

1998- חוזר לישראל ומתחיל ללמוד שיאצו ורפואה סינית במכללת מדיסין במשך כשנתיים . בערך באותם השנים, אני נחשף לעולם הקבלה וההיליניג הקבלי, לומד 4 שנים בירושלים אצל מיכאל מאיר אסדו ובמקביל פותח קליניקה לטיפול גוף נפש, בה אני מתחיל לטפל תוך יישום כל הכלים שרכשתי.

2003 - מסיים קורס מורים ליוגה בשיטת ויניאסה / בוינגייט, מוסיף עוד כלי לארגז הכלים שלי העצמי והמקצועי, ועובר לגור במשך כשנה בסיני.

במהלך שהותי שם, אני פוגש מקרוב את עולם השירה המקודשת ומתחיל ללמוד לנגן על גיטרה.

מאז למדתי רבות והתפתחתי בתחום השירה והנגינה.

הכלי של זיכוך  הקול והלב מלווה אותי בכל מה שאני עושה.

במהלך השנים עברו דרכי כל מיני שירים ולחנים 

ובימים אלו אני אוסף ומקליט את שיריי שזה מרגש ממש! 

 

 2004 - מתחיל לטפל באשרם במדבר

2005-יוון , לומד את נושא הילד הפנימי אצל סווארופ ופרימרטה, ובמקביל

לומד בעוד רובד את עולם הטנטרה ברחבי הארץ ובעיקר בעולם אצל מורים שונים מהתחום.שנה זו הופכת למשמעותית במיוחד כשאני הופך לאבא לראשונה.

​היום אני חובק ארבעה ילדים. 3 בנים ובת.

2006- איטליה ,מרחיב ומעמיק אל תוך עולם הנשימה, לומד ריברסינג אצל דווה פאט. נחשף לעולם התטא הילינג ומחליט ללמוד ולהתמקצע בשיטת הטיפול וההנחיה למטפלים. מיד אחר כך ולאורך 7 שנים אני מלמד את התורה הזו באינטנסיביות. מאחורי למעלה מ -150 סדנאות סופ"ש של תטא הילינג , 2-3 סופי שבוע מידי חודש ואלפי הילרים שהכשרתי בשיטה זו.

2007- ועד היום אני מנחה באשרם כשמונה סדנאות קבועות בשנה המתקיימות בסופי שבוע. 

​2011 אני מקים את בית הספר להכשרת מטפלים בגוף נפש (ריברסינג, מגע, הילינג, עבודת נוכחות ועבודה רגשית) ומכשיר לאורך שנים מטפלים מיניים באופן פרטני.

 

2014  לאחר ניסיון רב ומצטבר של שנים, אני מבין את הערך המוסף הלימודי/טיפולי שניתן לעשות כקבוצה ,תהליך מובנה של ריפוי טראומות, ולכן מאז אני  מקיים ריטריטים ארוכים. במשך שבוע מלא אנו צוללים למסע עמוק, אישי וקבוצתי ,פוגשים את עצמנו במקומות הכי כמוסים שלנו ועובדים על ריפוי של כל סוגי הטראומות כולל טראומות מיניות. 

 

אחת לשנה יש ריטריט כזה באשרם במדבר – מומלץ לא לפספס!

2018 אני מחליט להוסיף את הידע שצברתי בתחום הטנטרה והמיניות אל כל השיטות והידע שלמדתי לאורך השנים. יוצר ובונה קורס שנתי ייחודי להכשרת sexual healers, קורס נפלא שמשלב שנים של למידה ופרקטיקות מעולמות שונים.

 

 2019 ניפתח המחזור השני של מרפאים מיניים.

בעצם, התחלתי את המסע הרוחני שלי מהרגע שבו נולדתי ולא בשנת 1996 שהגעתי להודו. לא אשתף אתכם בשנות ילדותי ובכל מסע חיי ,אבל כן אספר 

על אבני דרך משמעותיות שהובילו אותי להיות מה שאני היום.

 

ההתפתחות המינית שלי התחילה בגיל מאוחר (לשמחתי זה מנע ממני את ההתמכרות לפורנו בגיל צעיר ), ואת חיי המיניים התחלתי בטראומה מאוד גדולה.

בגיל 17 שפכתי בפעם הראשונה, הייתי מגיע לשפיכה מאוד מהר. שנים הייתי בטוח שהמיניות אצלי פגומה. מפגשים מיניים היו מסתיימים במהירות, תוך דקה או רגע, וזה הוסיף עוד ועוד על הטראומה שסחבתי מהילדות.

 

כאשר פגשתי את הטנטרה באשרם בפונה שבהודו והתחלתי ללמוד, התחילו להשתנות חיי המיניים. מיצור מתוסכל מינית הפכתי למורה, מנחה ומטפל במיניות.

 

חשוב לי שתדעו, שעולם המקור שלי היה הפוך מהעולם הזה.

כילד, כנער וכמתבגר, הייתי מנותק מעצמי. בצבא הייתי לוחם ביחידה קרבית מובחרת, ביחידת מסתערבים, ואת שירותי הצבאי סיימתי בשב"כ. חשבתי שאמשיך לקריירה צבאית אך לבסוף החלטתי לנסוע לארצות הברית, לעבוד ולחסוך כסף כדי להיות מסוגל ללכת אחרי החלומות שלי ולהגשים את עצמי מבחינה רוחנית.  

 

בשנת 1997 פתחתי קליניקה והתחלתי לטפל באופן פרטני. עד היום יש לי קליניקה בפרדס חנה ובתל אביב. 

 

משנת 2007 ואילך, אני מעביר מאות סדנאות בנושא תטא הילינג, שפע, ריברסינג וטנטרה בכל רחבי  העולם : בהודו, באיטליה, בצרפת, בהולנד, בפולין, באיסלנד, בארצות הברית, בסיני ובישראל

יותר מ 200 סופ"שים, מאות סדנאות יום, אלפי משתתפים שהשתתפו, 8 שנים של בית הספר להכשרות ומאות מטפלים ...

 

אני גאה ממש להציג את מפעל חיי באתר המחודש הזה ומודה.

 נירוואן לב 

ביה"ס לטנטרה וריפוי מיני