top of page

קורסי הכשרות מטפלים

דיארמורינג דצמבר 2020.jpg

קורס הכשרה
ריברסינג והסרת שיריון

דצמבר 2020 - שבוע הכשרה אינטנסיב

ריברסינג והסרת שריון -הינן שיטות ריפוי מופלאות

שאותן נלמד במשך שבוע אינטנסיב + סופ"ש + ערב מרוכז 

ריברסינג משמעותה, נשימה מחוברת ומודעת.

הנשימה היא אחד הכלים העוצמתיים ביותר שאני מכיר.
הנשימה היא החיבור שלנו עם הנשמה שלנו.
בכל שאיפה מודעת, אנו מתחברים עם הנשמה שלנו, עם החיות שלנו, עם השורש שלנו, עם האותנטיות שלנו, עם כל מה שקיים בתוכנו עכשיו. במהלך חיינו, למדנו לצמצם את הנשימה הטבעית שלנו.

כל קושי, כאב,אתגר, פחד, עלבון, סבל שחווינו בחיים, למדנו לעצור את נשימתנו ולהקפיא את גופנו, וכך נוצרו לנו חסימות רבות בגוף הפיזי ובגוף הרגשי. הנשימה שלנו הפכה להיות שטחית ורדודה, אנחנו נושמים בממוצע כשביעית מפוטנציאל הנשימה שלנו, בנוסף יצרנו הפסקות נשימה בין הכנסת והוצאת האוויר, כך שיוצא שאנו נושמים מינימום של אוויר לתוכנו בתוך חיי היום יום שלנו!

כמה הרבה ועמוק שאנחנו נושמים, כך איכות חיינו משתפרת, כלומר הנשימה היא מדד וביטוי לאיכות חיינו ולאנרגיה שקיימת בנו לחיים.

בתהליך של טיפול בנשימה, אנחנו מדריכים את המטופל לנשום עמוק נשימות גדולות ללא הפסקה בין השאיפה לנשיפה (כך הנשימה צריכה להיות, ריברסינג, נשימה מעגלית טבעית, כך נושמות כל החיות בטבע, כך נושמים תינוקות וילדים קטנים, ורק עם למידת הסבל הנשימה מתחילה להיות מקוטעת).

קורס הכשרת מרפאים - 2020 תמונה לפייסבוק.

קורס הכשרת 
Sexual Healers

דצמבר 2020 - קורס הכשרה שנתי 

להיות מטפל טנטרי, זה להיות צינור של ריפוי.
 

זה לצאת עם המטופל למסע שמטרתו היא לחבר אותו לגוף,
ללמד אותו לבטא את הרגש, להקשיב לנבכי הנפש,
ולהיות נוכח בתודעה נקיה.

לחבר אותו לתדר של ריפוי, תדר של אהבה ושל נוכחות.
 

להיות מטפל טנטרי זה לעבוד עם האנרגיה
הכי חזקה וראשונית שיש לנו – האנרגיה המינית.
היא הבסיס וההתחלה של כל מה שקיים בעולם,
כל מה שנוצר, וכל מה שחי.
תיעול נכון של האנרגיה המינית מביא את האדם
לפסגות חדשות בחייו, ולאיזון עמוק.
תיעול לא נכון מביא לפגיעות, בלבול, הרס עצמי וכאב. 

הטיפול הטנטרי יחודי ומיוחד כי הוא נוגע בכל רבדי החיים.


באשמה שלנו, בבושה, בכאב, בתודעת החוסר ובפחד.
כל אלו משפיעים לא רק על המיניות שלנו, אלא גם על היחסים שלנו,
ההגשמה העצמית שלנו, ועל הדרך בה אנו חווים את העולם.   

קורס שנתי חוויתי ועוצמתי

מתחיל בדצמבר 2020

 Tantra Therapy & Sexual Healing

אני ממליץ בחום ובאהבה לכל מי שרוצה להרחיב את עצמו, להיפתח ולהיוולד מחדש לעולם מאיר יותר לכל מי שהרצון להעניק ולתת שוכן בתוכו לכל מי שרוצה לחוות אהבה אמיתית והתאהבות בחיים ובעיקר לכל מי שרוצה לחוות מה זו משפחה אמיתית עם אהבת נצח אחד כלפי השני, משפחה בה כל חבריה מתמלאים אושר ברגע שרואים זה את זה לא משנה היכן,משפחה שהיא המרחב המכיל את כל חבריה בו כל אחד ואחת מתקבל כפי שהוא באהבה עמוקה ללא תנאי,משפחה שהיא הקרקע הבריאה והפוריה לכל התפתחות באשר היא,משפחה שהיא הדוגמא והמופת לכל מערכת יחסים בין אנשים.הדרך אותה כל אחד עובר בקורס היא עמוקה ועוצמתית מאין כמותה, דרך שמביאה איתה הרבה אושר וריפוי להולכים בה ולכל הסובבים אותם בחיים שמחוץ לקורס.האור שמוקרן מכל אחד הולך ומתגבר ככל שמתקדמים בקורס, וזה מתבטא בכל תחומי החיים ומושך דברים בריאים ומדוייקים יותר.זהו אינו עוד קורס שבו מקבלים עוד כלים, זוהי הדרך לחיים.

 

הדרך אל הלב עוברת בנירוואן

רועי רצון,
מנהל מחלקת פיתוח בהייטק 

lev.gif

לנירוואן היקר,

אני רואה לעצמי חובה נעימה להעלות על הכתב התרשמותי העמוקה מקורס  מטפלי השורש ומנחי קבוצות אותו אתה מעביר ושזכיתי ליטול בו חלק

מאז החל הקורס, במאי שנה זו ועד כה, חלפו עברו להם כ5 חודשים בלבד אך השינוי שחל בחיי ובהתנהלותי בעקבותיו, הינו עמוק ועצום

הקורס עוצמתי ביותר, נוגע בנימי הנשמה, ופורץ דרך לכל מי אשר מוכן להתבונן פנימה אל תוך עצמו ובאומץ לעבור תהליך עמוק ואמיץ לשינוי וריפוי כל הטעון ומבקש ריפוי, להעצמה ולצמיחה.זאת למען חיים איכותיים, שמחים, אוטנטיים, ועוצמתיים יותר.

הקורס מועבר במיקצועיות רבה, בחן, ברגישות גדולה ובדיסקרטיות מורבת.

עם כל הקושי הכרוך בהתמודדות עם תהליכי השינוי העמוקים שאני עוברת, מהווה הוא עבורי מזון משובח לנשמה, כמו גם מתנת חיים.

נירוואן וצוותו 

איכותייכם האנושית, אהבת האדם שבכם, כמו גם פתיחותייכם החמה והאוהבת לזולת ודבקותכם במטרה לסייע, פותחת תקוה לעולם איכותי יותר ומרגשת אותי עד למאוד

יישר כוחכם על תרומתכם הגדולה ועשייתכם המבורכת!!

באהבה ובהערכה גדולה

רמה לאופר , שופטת

lev.gif

Thank you for allowing and supporting, with your pureness of heart, with your personal example, with your sharing of your understanding and your living of the gifts and the mysteries of the universe, 

my expansion, my understanding, my steps forward on my personal journey of discovery.

You have my everlasting appreciation and admiration as a healer, a teacher and a human being.

 

Syndee Plotnitky

lev.gif

מבחינתי זו הייתה תזכורת אלוהית שהכול אפשרי אם רק תבקשי!הקורס נתן לי דחף להתחיל ליישם ולפתח את היכולות הטמונים בכולנו, להתרגל להיות נוכחת, שלווה ולהתעלות על האגו. היו רגעים שרציתי לברוח ולחזור לגדר המוכר, הרגיל והנוח, אבל לא נכנעתי לפחד ולספק ועל כך אני גאה ומודה.יצאתי מחודשת, עם פרץ של אנרגיה להטמיע ומתרגלת עם כל מי ש"נקרה" בדרכי.

 

מרית

lev.gif

בחודש הבא אני מסיימת קורס מטפלים והנחית קבוצות בהדרכתו של נירוואן עמנואל לב.בקורס זה חויתי חוויות רגשיות מאד עוצמתיות. פתיחת שפע בכל התחומים, וכמטפלת הריפוי במטופלים שודרג באופן עוצמתי בשחרור כאבים רגשיים ופיזים.אני ממליצה באהבה רבה לכל המטפלים בכל תחומי הריפוי להצטרף לסדנא ולקבל כלי עוצמתי זה שישדרג ויעצים אותכם כמטפלים.אני מבקשת להודות לנירוואן על הנחיה עם המון רגש אוהב, מחבק, איכפתי דיסקרטי ועוצמתי....
ותודה תודה. תודה על חויה כה עוצמתית.

ענת חן

lev.gif

תודה רבה נירוואן היקר על קורס טרספורמטיבי,עוצמתי ,אשר חיבר אותי לעוצמות בתוכי ,לכלים הפשוטים של ריפוי עצמי ,ופתח אותי ככלי נתינה וריפוי לאחרים.

במשך שנים רבות עבדתי כפיזיותרפיסטית וטיפלתי ,בין היתר ,בכאבים פיזיים של אנשים, התיסכול במקרים רבים הוביל אותי לחיפוש אחר כלים נוספים אשר יכלים לעזור לי להביא ריפוי שלם תוך התייחסות לאדם כמכלול (רגשי,מנטלי ותודעתי) ואכן למדתי עוד כלים כמו רייקי והמסע ועוד..

בקורס זה החיבור לכלי פשוט של נשימה מחוברת ומגע ,פתח אצלי עולם שלם שלא ידעתי עליו...

התהליכים שעברתי במהלך הקורס בליווי של אנשים מופלאים ,וההזדמנות לגעת באחר במקומות הכי אינטימיים ועמוקים הרחיבו בתוכי את יכולת ההכלה ,והכל במרחב אנרגיטי פתוח ועוצמתי ...

קפצתי מדרגה ענקית בחיבור שלי לבהירות לגבי רוב התחומים בחיי,והשינויים עדיין מתחוללים בפועל ,וצעדים שנראו לי בלתי אפשריים הפכו והופכים לברי השגה.

תהליך קבלת ההחלטות קיבל צביון אחר ,ההתמודדות עם האירועים בחיי נתפסים אחרת, אני נוכחת יותר ,אני מחוברת ללב ,ולאוצרות שבתוכי ולמה שאני מביאה לעולם.

אני חייה!

באהבה 

האלה
 

lev.gif
nirvan_webpic2.png

נירוואן לב

מנחה הקורס

אבא, הילר, תרפיסט, מנחה סדנאות, תלמיד, מורה, מוזיקאי, מתרגל ויוצר. מנחה ומטפל בארץ ובעולם משנת 96, מלווה אנשים בכל שלבי החיים. 

מייסד ביה”ס sexual healing institute שבו מכשירים הילרים ומנחים בריברסינג, טנטרה , מיניות מקודשת, אומנויות האהבה, הילינג, מגע, הכלה רגשית ומדיטציה. מתמחה בריפוי מיני וטנטרה ומכשיר דור חדש של מטפלים מיניים.

אני מאמין ויודע בכל ליבי, שכאשר יש רצון עמוק לריפוי ולצמיחה, הם תמיד קיימים זמינים ואפשריים. אני מזמין אותך לבוא ולהתחיל לחיות את החיים כמו שמגיע לך ולהעניק את המתנה הזו גם לאחרים, חיים של שמחה, משחק, בריאות, אמון, שפע, אהבה, פשטות, ומימוש אמיתי של כל מי שהנך.

פגשתי אלפי אנשים בסדנאות בארץ ובעולם, במפגשים אישיים בקליניקה, ראיתי אין סוף ניסים קורים, ודברים משתנים ונרפאים ואני מאמין באמונה שלמה בדרך המשולבת הזו, שמביאה ריפוי לכל כך הרבה אנשים. 

לפרטים נוספים והרשמה :

052-34932411

Thanks for submitting!

​מנחים אורחים :

חן מימון

 דרמה תרפיסטית (M.A)

מטפלת ומנחת פסיכודרמה ופסיכואנליזה קבוצתית משנת 2011. מלמדת פסיכולוגיה, הנחיית קבוצות ותיאטרון טיפולי במכללת תילתן. מנחת סדנאות העוסקות ביחסים, אינטימיות ומיניות, מאמינה באהבה ובפוטנציאל האינסופי הטמון במפגש בין אנשים.

נעסוק בחשיפה לעולם התיאטרון והתרפיה בדרמה, יצירת מרחב טיפולי על במה, רכישת כלים בבימוי של סצנות דרמטיות. הבנת השימוש בתיאטרון ככלי טיפולי והפיכת במה ל"מרחב פוטנציאלי", לימוד טכניקות של אימפרוביזציה ומשחק דרמטי. הקניית מיומנות בשימוש בבמה כטכניקה טיפולית, המשלבת אלמנטים מפסיכודרמה במהלך סצנות תיאטרליות, וכן התערבויות טיפוליות בנרטיב העלילתי לצורך עיבוד וטרנספורמציה של תכנים רגשיים. כלים בסיסיים בהנחיית פסיכודרמה קלאסית - הבנה וניתוח אפשרויות התרפיה על במה, התמחות בשני מודלים בסיסיים להנחיית פסיכודרמה - עבודה עם ציר הזמן, פסיכודרמה אינטרפסיכית.

51858144_2083124821781561_68228194024218

מיכל מעיין דון

מנחה בקורס ההכשרה

אמא לליה, מנחה ומטפלת מדהימה, מכשירה מנחות מעגלי מיניות, קורס הנחיית קבוצות מיניות, מורה בצוות האירגון הבינלאומי של ISTA, מנחה הרצאות על האורזמה הנשית " בואי בואי" , מנחה סדנאות לזוגות, לקבוצות, מטפלת בקליניקה ועוד. מיכל תעביר איתנו סופ"ש בנושא טקסי מיניות שמאנית בעבודת קליניקה "hands on ", פתיחת מרחב שמאני מיני, עינוג עצמי, sacret spot, המטפל והצל: עבודה עמוקה על חלקים מודחקים ומוכחשים של המטפל בתוך המסע בקליניקה.

michal.jpg

עמיחי שפרשטיין 

שף ואמן חושים

מטפל מיני הוליסטי ומעביר סדנאות להתפתחות ומודעות מינית.

נלמד אנטומיה של המערכת המינית הזכרית ונדבר על זקפה, שפיכה, הגדלת טווח אורגזמה, הקשרים רגשיים ואנרגטיים של איברי המין השונים. נעשה עבודה עם איבר המין הזכרי לריפוי ולעונג, עבודה עם הערמונית ,עבודה עם אשכים ושק האשכים,
עבודה עם פי הטבעת כשער אנרגטי. נקבל דגשים לטיפול ונעסוק במקרים נפוצים אצל גברים.

26196269_10155928174867482_8380599502741
bottom of page