ריטריט הכשרה

הסרת שריון  וריברסינג

שבוע הכשרה אינטנסיב

מתחיל בדצמבר 2019

ריברסינג והסרת שריון -הינן שיטות ריפוי מופלאות שאותן נלמד במשך שבוע אינטנסיב + מפגש ערב נוסף. 

ריברסינג משמעותה, נשימה מחוברת ומודעת. הנשימה היא אחד הכלים העוצמתיים ביותר שאני מכיר. הנשימה היא החיבור שלנו עם הנשמה שלנו. בכל שאיפה מודעת, אנו מתחברים עם הנשמה שלנו, עם החיות שלנו, עם השורש שלנו, עם האותנטיות שלנו, עם כל מה שקיים בתוכנו עכשיו. במהלך חיינו, למדנו לצמצם את הנשימה הטבעית שלנו. כל קושי, כאב,אתגר, פחד, עלבון, סבל שחווינו בחיים, למדנו לעצור את נשימתנו ולהקפיא את גופנו, וכך נוצרו לנו חסימות רבות בגוף הפיזי ובגוף הרגשי. הנשימה שלנו הפכה להיות שטחית ורדודה, אנחנו נושמים בממוצע כשביעית מפוטנציאל הנשימה שלנו, בנוסף יצרנו הפסקות נשימה בין הכנסת והוצאת האוויר, כך שיוצא שאנו נושמים מינימום של אוויר לתוכנו בתוך חיי היום יום שלנו!

כמה הרבה ועמוק שאנחנו נושמים, כך איכות חיינו משתפרת, כלומר הנשימה היא מדד וביטוי לאיכות חיינו ולאנרגיה שקיימת בנו לחיים.

בתהליך של טיפול בנשימה, אנחנו מדריכים את המטופל לנשום עמוק נשימות גדולות ללא הפסקה בין השאיפה לנשיפה (כך הנשימה צריכה להיות, ריברסינג, נשימה מעגלית טבעית, כך נושמות כל החיות בטבע, כך נושמים תינוקות וילדים קטנים, ורק עם למידת הסבל הנשימה מתחילה להיות מקוטעת).

הכמות הגדולה של חמצן ואנרגיה שנוצרים עקב הנשימה המחוברת בתוך הטיפול, יוצרים פער אנרגטי בין מה שקיים בגוף לבין האנרגיה הגדולה שנוצרת, פער זה מתחיל להזרים את האנרגיה והחיות  בגופנו ויוצר ריפוי אדיר בכל הרמות הקיימות בתוכנו, ודברים רבים מתחילים לקרות: ברמה הפיזית דם מעושר בחמצן זורם לכל התאים והמערכות בגוף ומזין אותם בחיים, אברים ומקומות ללא אנרגיה מתחילים להתעורר עקב החיים המוזרמים לתוכם וכל מיני ריאקציות פיזיות מתעוררות וקורות בגוף, הגוף מתחיל להפתח וזרמים ותחושות קורים בשלב זה. ברמה הרגשית כל מיני חוויות עלולות להגיע, רגשות מודחקים משתחררים ועולים על פני השטח, פחדים משתחררים, כאבים עוזבים את הגוף ,טראומות שונות יכולות להגיע ולהשתחרר, לפעמים חוויות מחיים אחרים. אנשים יכולים לחוות בשלב זה בכי, כעס, צחוק, שמחה, עצב ושאר סוגי רגשות עמוקים שעולים ועוזבים, זהו סוג של קטרזיס רגשי שמפנה המון חלל ונוכחות חדשה בגוף עם השתחררותו, אנשים לפעמים חוזרים לתקופת העוברות ולפעמים חווים מחדש את הלידה שלהם – ואנחנו יכולים לסייע להם ליצור בתוכם חווית לידה חדשה (Re-birthing).

ברמה ההכרתית, עקב הטענת המוח בחמצן רב, אנשים פעמים רבות מקבלים תובנות עמוקות לגבי חייהם, לגבי מה לעשות, מה לשחרר, וכל מיני הבנות משמעותיות שיכולות ליצור שינוי עצום בחיים.                           אפשר להשתמש בכלי מופלא זה גם כדי לכוון ולשנות מערכות אמונה והתניות והגבלות שקיימות דרך התכוונות ושימוש בכוחה העצום של הנשימה והוא כלי טיפולי נהדר. 

ברמה הנשמתית זהו חיבור אדיר ומידי לעומקי הנשמה שלנו, הנשימה היא החיבור לנשמה, ובזמן סשן נשימה, הנשמה והנוכחות חוגגים בתוך הגוף שלנו את היותן, ומקלות את החיבור שלנו עם עצמנו בעומקינו העמוקים ביותר.

בקורס נלמד לעומק על מנגנוני הנשימה, על החסימות שקיימות בנו, איך לפתוח אותם דרך הנשימה, על האנטומיה והפיזיולוגיה של הנשימה, איך להדריך אנשים לנשום, ואיך לסייע להם ולתמוך בהם בתוך סשיין הנשימה עם כל מה שיכול לקרות בו, איך להתמיר אנרגיה, להעצים ריפוי ונוכחות, לתמוך ולהכיל, לתת השראה, ולהשתמש בכל מה שקורה בתוך הסשיין ומחוץ לו, לריפוי והעצמה של המטופל.

De-armouring- הסרת השריון

היא טכניקה עוצמתית שמנקה דפוסים ומטענים של טראומות עבר מהגוף הפיזי, הרגשי והאנרגטי. הסרת שריון מאפשרת לנו חיווט מחדש של המערכות בגוף שלנו, מאפשרת ניקוי ערוצי אנרגיה ולמידה של דרך חדשה לחיות חיים מלאים יותר. בכולנו מתגורר הפחד להרגיש כאב ואנו נמנעים מלהרגיש אותו ועוד רגשות רבים אחרים, אנו נמנעים מלפגוע בגוף הפיזי והרגשי שלנו. המניעה והשריון גורמים לנו להרגיש פחות , להתמסר פחות, ולא לממש את הפוטנציאל הגלום של קשת הרגשות והחוויות בחיינו. בתהליך של הסרת שריון אנו מלמדים את הגוף דרך אחרת לחיות את החיים במלואם באמצעות טכניקה של לחיצות באזורי מפתח בגופנו. 

Re-Berthing & De-Armouring


בקורס נעסוק גם ביחסי מטפל-מטופל. בניית אמון, יצירת מרחב בטוח, אתיקה מקצועית, גבולות. כמו כן נלמד על כלים לבניית קליניקה טיפולית משגשגת.

 

 את המסלולים מלווה צוות וותיק ומנוסה, מטובי המורים בארץ.


 

לפרטים נוספים מוזמנים באהבה לפנות לנירוואן לב.
 

nirvanalev@gmail.com

 

לפרטים: נירוואן
0522849727

 

תאריכים לסופי השבוע: . ,יפורסם בקרוב

תאריכים למפגשי ערב:  יפורסם בקרוב 

מחיר  22,800, ניתן לפרוס לתשלומים. 
לנרשמים בהרשמה מוקדמת עד 31.12.2018 המחיר 20,800
לנרשמים עד 30.1.2019 המחיר 21,800

ריברסינג  והסרת שיריון  De-Armouring

(שיילמד באינטנסיב של השבוע+ ערב ) 

ניתן להירשם לחלק הראשון בלבד , נותרו מקומות מעטים .. 

קורס ריברסינג, ביו אנרגיה ומגע.

חיבור לעוצמת הריפוי שבנשימה (נשימה מעגלית, ריברסינג, פראנה - יאמה, נשימות טנטריות). טכניקות שונות של מגע , ולימוד של ריפוי אנרגטי המושתת על ביו אנרגיה, תטא הילינג, וריפוי קבלי.

בקורס נעסוק גם ביחסי מטפל-מטופל. בניית אמון, יצירת מרחב בטוח, אתיקה מקצועית, גבולות. כמו כן נלמד על כלים לבניית קליניקה טיפולית משגשגת.

לפרטים נוספים והרשמה :

052-3492411

נירוואן לב

מנחה הקורס

אבא, הילר, תרפיסט, מנחה סדנאות, תלמיד, מורה, מוזיקאי, מתרגל ויוצר. מנחה ומטפל בארץ ובעולם משנת 96, מלווה אנשים בכל שלבי החיים. 

מייסד ביה”ס sexual healing institute שבו מכשירים הילרים ומנחים בריברסינג, טנטרה , מיניות מקודשת, אומנויות האהבה, הילינג, מגע, הכלה רגשית ומדיטציה. מתמחה בריפוי מיני וטנטרה ומכשיר דור חדש של מטפלים מיניים.

אני מאמין ויודע בכל ליבי, שכאשר יש רצון עמוק לריפוי ולצמיחה, הם תמיד קיימים זמינים ואפשריים. אני מזמין אותך לבוא ולהתחיל לחיות את החיים כמו שמגיע לך ולהעניק את המתנה הזו גם לאחרים, חיים של שמחה, משחק, בריאות, אמון, שפע, אהבה, פשטות, ומימוש אמיתי של כל מי שהנך.

פגשתי אלפי אנשים בסדנאות בארץ ובעולם, במפגשים אישיים בקליניקה, ראיתי אין סוף ניסים קורים, ודברים משתנים ונרפאים ואני מאמין באמונה שלמה בדרך המשולבת הזו, שמביאה ריפוי לכל כך הרבה אנשים. 

צרו קשר או שלחו הודעה:

ראשי

  • b-facebook
  • Black YouTube Icon

טיפולים

סדנאות

052-3492411 | nirvanalev@gmail.com

 נירוואן לב 

ביה"ס לטנטרה וריפוי מיני