top of page

המלצות ותודות אישיות

אני ממליץ בחום ובאהבה לכל מי שרוצה להרחיב את עצמו, להיפתח ולהיוולד מחדש לעולם מאיר יותר לכל מי שהרצון להעניק ולתת שוכן בתוכו לכל מי שרוצה לחוות אהבה אמיתית והתאהבות בחיים ובעיקר לכל מי שרוצה לחוות מה זו משפחה אמיתית עם אהבת נצח אחד כלפי השני, משפחה בה כל חבריה מתמלאים אושר ברגע שרואים זה את זה לא משנה היכן,משפחה שהיא המרחב המכיל את כל חבריה בו כל אחד ואחת מתקבל כפי שהוא באהבה עמוקה ללא תנאי,משפחה שהיא הקרקע הבריאה והפוריה לכל התפתחות באשר היא,משפחה שהיא הדוגמא והמופת לכל מערכת יחסים בין אנשים.הדרך אותה כל אחד עובר בקורס היא עמוקה ועוצמתית מאין כמותה, דרך שמביאה איתה הרבה אושר וריפוי להולכים בה ולכל הסובבים אותם בחיים שמחוץ לקורס.האור שמוקרן מכל אחד הולך ומתגבר ככל שמתקדמים בקורס, וזה מתבטא בכל תחומי החיים ומושך דברים בריאים ומדוייקים יותר.זהו אינו עוד קורס שבו מקבלים עוד כלים, זוהי הדרך לחיים.

 

הדרך אל הלב עוברת בנירוואן

רועי רצון,
מנהל מחלקת פיתוח בהייטק 

lev.gif

מבחינתי זו הייתה תזכורת אלוהית שהכול אפשרי אם רק תבקשי!הקורס נתן לי דחף להתחיל ליישם ולפתח את היכולות הטמונים בכולנו, להתרגל להיות נוכחת, שלווה ולהתעלות על האגו. היו רגעים שרציתי לברוח ולחזור לגדר המוכר, הרגיל והנוח, אבל לא נכנעתי לפחד ולספק ועל כך אני גאה ומודה.יצאתי מחודשת, עם פרץ של אנרגיה להטמיע ומתרגלת עם כל מי ש"נקרה" בדרכי.

 

מרית

lev.gif

תודה על סופ"ש מדהים של חוויה אהבה שפע חיבור וכיוון לדרך חדשה תודה לך היותך לב טהור ענק מכיל מקבל ומעניק!תודה על סדנת שפע מדהימה ! על הזדמנות לחוות את השפע ,את השפע בתוך החיים !את האוויר את הנשימה את עצמנו כשפע קיים תודה ! תודה ! תודה !חברים יקרים מומלץ לכל לב פועם לחוות קצת נירוואן עימונאל לב!!!

 

ברק שרעבי

lev.gif

אני מודה לך על האופן בו העברת את הידע באופן פתוח, מלא חן, סבלנות באהבה גדולה .חשה את יכולתך להעביר את המסר ברמה מקצועית גבוהה מאוד ובאווירה של הערכה ואהבה, מתוך רצון אמיתי ללמד ולחלוק את הידע והניסיון  הרב ובדרך מעצימה בכדי להקנות כלים ויכולות פרקטיות לתלמידך.  התרגשתי מהיופי, השלווה והאמת ששררו במקום. מרגישה כי קורס זה הינו אחד הקורסים העוצמתיים שחוויתי. אני מודה לבריאה, שזימנה עבורי את הקורס המדהים שחווינו יחדיו במשך שלושה ימים אינטנסיביים ורצופים מלאים מכל טוב ובאהבה. מרקחת נפלאה של אנשים, אנרגית אהבה, ריפוי, וידע, (וטכניקה שעד כמה שהיא פשוטה וקלה לעבודה כך גם מלאת עוצמה).ההתנסויות בטכניקות השונות, אפשרו חיבור מהיר  קליל  וישיר ליופי ולעוצמת הבריאה.


 

תודה לחברים הנפלאים שהצטרפו למעגל זה. חשה כעת אפשרות גדולה יותר להרחבת התודעה וחיבור אל המהות, אל האמת. תטא הילינג הכניס לעבודה הפנימית והריפוי אצלי, מימד שלא היה שם קודם. איכות  הריפוי ועוצמת החיבור והקשר עם הבריאה, אצלי השתנו מאז.  תודה לבריאה ששלחה לי את המתנה הנפלאה דרכך, את הזכות לריפוי אישי בקבוצה כשאתה הנחת את התהליך.  כיום מתחילה לחוש את התמוססות הקירות שחסמו , חשה הקלה בעומס  שרבץ בתוכי והפריע לי בדרכי.  בעזרתך נפתח הקשר,  הותר הנדר,  ושוחררה  האמונה החזקה שנחקקה בתוכי  מזה זמן רב. 
רוצה להוסיף  כי בתהליך  הריברסינג שעשינו, חוויתי לידה,  חשתי כי נפתח  ערוץ חסום מתוכי וכעת  חדשים מתחילים עבורי. ברכת אהבה וחיבוק גדול . שימשיכו הימים הקסומים ומי ייתן וכל היצורים הברואים יהיו מאושרים!

 

דליה אליהו

lev.gif

הסדנה היתה עבורי חוויה מדהימה של התפתחות רוחנית וחיבור לעצמי. אני מתרגש להתחיל לתרגל את כל הכלים הנפלאים שקיבלתי כאן ולאפשר לניסים להיכנס לחיי.

דניאל

lev.gif

נירוואן יקר,המון תודות על סדנת מעשה אהבה מופלאה, טנטרה .אתה אישיות מופלאה מלאת אור ואהבה, שליטפת ברכות ובעדינות ומיגנטת אותי ואת כולנו לתדר מעשה האהבה, בקלילות , תוך צעדי ריקוד מדהימים!. הריברסינג, השירה המקודשת, הריקודים מהלב והטנטרה היו בגדר חוויה שמימית ומלאת שמחה וחגיגה.אתה ובוואני לקחתם אותנו כקבוצה ואותי באופן אישי למסע קסום וטהור של חגיגת אהבה, ועל כך ועל הכול אני מודה לך מקרב ליבי. מי יתן ותמשיך בשליחות המדהימה שאתה לקחת על עצמך כך שעוד הרבה אנשים יוכלו להנות ולהפיק תועלת מהשפע שאתה מעביר לנו.
נפגש בקרוב,

באהבה גדולה 

lev.gif

קורס התטא הילינג עזר לי מאוד להתחבר לאמונה שלי  ולהיזכר בפוטנציאל הריפוי שלי ובאינטואיציה ההולכת ומתפתחת שלי. הקורס נתן לי ראיה ברורה יותר של החיים שלי ועזר לי להתחבר לעצמי, לכוחות שלי, ולהאמין בעצמי וביכולת שלי ליצור את מציאות החיים שלי.

 

יעל

lev.gif

לנירוואן היקר,

אני רואה לעצמי חובה נעימה להעלות על הכתב התרשמותי העמוקה מקורס  מטפלי השורש ומנחי קבוצות אותו אתה מעביר ושזכיתי ליטול בו חלק

מאז החל הקורס, במאי שנה זו ועד כה, חלפו עברו להם כ5 חודשים בלבד אך השינוי שחל בחיי ובהתנהלותי בעקבותיו, הינו עמוק ועצום

הקורס עוצמתי ביותר, נוגע בנימי הנשמה, ופורץ דרך לכל מי אשר מוכן להתבונן פנימה אל תוך עצמו ובאומץ לעבור תהליך עמוק ואמיץ לשינוי וריפוי כל הטעון ומבקש ריפוי, להעצמה ולצמיחה.

זאת למען חיים איכותיים, שמחים, אוטנטיים, ועוצמתיים יותר.

הקורס מועבר במיקצועיות רבה, בחן, ברגישות גדולה ובדיסקרטיות מורבת.

עם כל הקושי הכרוך בהתמודדות עם תהליכי השינוי העמוקים שאני עוברת, מהווה הוא עבורי מזון משובח לנשמה, כמו גם מתנת חיים.

אין לי כל ספק נירוואן ובהוואני היקרים כי אתם רואים בו גם שליחות גדולה למען בני האדם.

איכותייכם האנושית, אהבת האדם שבכם, כמו גם פתיחותייכם החמה והאוהבת לזולת ודבקותכם במטרה לסייע, פותחת תקוה לעולם איכותי יותר ומרגשת אותי עד למאוד

יישר כוחכם על תרומתכם הגדולה ועשייתכם המבורכת!!

באהבה ובהערכה גדולה

רמה לאופר , שופטת

lev.gif

בפעם הראשונה בחיי חוויתי באמצעותך אמון מלא ויכולת לבטוח בשלמות. זה מאפשר לי סוף סוף להרפות אחיזה במוכר ולתת לאנרגיית החיים לזרום דרכי. האנרגיה הכלואה ממשיכה להשתחרר! הטיפול היה קשה ומופלא באותה מידה. סוף סוף אני מתוודעת ליכולת להרגיש ויוצאת למסע פנימי בתחושת הודיה והזדמנות.

 

אסתר

lev.gif

הגעתי לקורס אחרי חוויה מדהימה בטיפול בתטא הילינג. במהלך הסדנה עברתי תהליך אישי מיוחד במינו שבטח היה לוקח לי שנים לעבור אותו בכל דרך אחרת. לא האמנתי שריפוי ספונטני יכול להתקיים. החוויה הייתה מדהימה ועוצמתית עבורי. תודה!

 

שרון

lev.gif

בחודש הבא אני מסיימת קורס מטפלים והנחית קבוצות בהדרכתו של נירוואן עמנואל לב.בקורס זה חויתי חוויות רגשיות מאד עוצמתיות. פתיחת שפע בכל התחומים, וכמטפלת הריפוי במטופלים שודרג באופן עוצמתי בשחרור כאבים רגשיים ופיזים.אני ממליצה באהבה רבה לכל המטפלים בכל תחומי הריפוי להצטרף לסדנא ולקבל כלי עוצמתי זה שישדרג ויעצים אותכם כמטפלים.אני מבקשת להודות לנירוואן על הנחיה עם המון רגש אוהב, מחבק, איכפתי דיסקרטי ועוצמתי....לנירוואן ובהוואני ב. ה. צ. ל. ח.ה.....
ותודה תודה. תודה על חויה כה עוצמתית.

ענת חן

lev.gif

Thank you for allowing and supporting, with your pureness of heart, with your personal example, with your sharing of your understanding and your living of the gifts and the mysteries of the universe, 

my expansion, my understanding, my steps forward on my personal journey of discovery.

You have my everlasting appreciation and admiration as a healer, a teacher and a human being.

 

Syndee Plotnitky

lev.gif

קיבלתי מתנה מופלאה! מתנה של חיבור, מתנה יקרה כמו יהלום פנימי שמפיץ את אורו מעלה מעלה… עד לרקיע השביעי – תטא הילינג , מרגיש לי כמו חיבוק וחיבור אוהב של הבורא.חיבור מעצים שמחזק את הכלי ואת האור שבתוכו.אשא את הכלי הזה איתי, אדע להשתמש בו בתבונה ולתת ממנו לכל שיזדמן בדרכי.מודה לדיוק שבחיים שהוביל אותי לקבל אותו ממך עימנואל.מודה על שפגשתי אנשים נפלאים ומחבקים. מודה לבורא עולם  על אהבתו הבלתי מותנת.

בחיוך ואהבה,

מירב אושר

lev.gif

קורס חוויתי מאוד ומרתק. מועבר ברוגע ובסבלנות. ניתן מענה לכל השאלות שעלו ומורגש ידע רב גם בתחומים שמעבר לתטא. שמחתי מאוד על ההזדמנות ליטול חלק בחוויה זו.

 

עופר

lev.gif

תודה רבה נירוואן היקר על קורס טרספורמטיבי,עוצמתי ,אשר חיבר אותי לעוצמות בתוכי ,לכלים הפשוטים של ריפוי עצמי ,ופתח אותי ככלי נתינה וריפוי לאחרים.

במשך שנים רבות עבדתי כפיזיותרפיסטית וטיפלתי ,בין היתר ,בכאבים פיזיים של אנשים, התיסכול במקרים רבים הוביל אותי לחיפוש אחר כלים נוספים אשר יכלים לעזור לי להביא ריפוי שלם תוך התייחסות לאדם כמכלול (רגשי,מנטלי ותודעתי) ואכן למדתי עוד כלים כמו רייקי והמסע ועוד..

בקורס זה החיבור לכלי פשוט של נשימה מחוברת ומגע ,פתח אצלי עולם שלם שלא ידעתי עליו...

התהליכים שעברתי במהלך הקורס בליווי של אנשים מופלאים ,וההזדמנות לגעת באחר במקומות הכי אינטימיים ועמוקים הרחיבו בתוכי את יכולת ההכלה ,והכל במרחב אנרגיטי פתוח ועוצמתי ...

קפצתי מדרגה ענקית בחיבור שלי לבהירות לגבי רוב התחומים בחיי,והשינויים עדיין מתחוללים בפועל ,וצעדים שנראו לי בלתי אפשריים הפכו והופכים לברי השגה.

תהליך קבלת ההחלטות קיבל צביון אחר ,ההתמודדות עם האירועים בחיי נתפסים אחרת, אני נוכחת יותר ,אני מחוברת ללב ,ולאוצרות שבתוכי ולמה שאני מביאה לעולם.

אני חייה!

באהבה 

האלה
 

lev.gif
bottom of page