top of page

מפגש טנטרי

הינו מפגש אינטימי, מפגש שמכוון לריפוי של כל הרמות שמרכיבות אותנו והינו מתאים לנשים, לגברים ולזוגות. במפגש זה עובדים עם האנרגיה המינית (אנרגיית החיים) שלנו, לומדים איך להפעיל אותה, איך להניע אותה נכון בגוף, איך ליצור בעזרתה ריפוי עמוק של כל מה שמבקש ריפוי בתוכנו. המפגש בא ליצור מרחב בטוח שבו אפשר להתמסר בבטחון, ללמוד איך להרפות, איך להיות  כל מי שאני. כל הפגיעות והחסימות שצברנו בחיינו, הן בגופים הפיזיים והן בגופים הרגשים וההכרתיים, משתחררות ומוטמרות לעוצמה פנימית ולהודיה על החיים. 

 
הכיוון שהמפגש מכוון אליו יכול מאוד להשתנות לפי הצורך. המגמה הכללית היא לכבד ולהוקיר את הגוף, ללמד את האדם לאהוב את עצמו, ללמוד את כיוונים חדשים של חיות ועונג בתוך הגוף, לשחרר טראומות וכאבים ישנים מהגוף, ללמוד איך להפעיל נקודות עצמה בתוך הגוף, להרחיב את היכולת לשמחה ותענוג לרמות חדשות, ליצור אינטגרציה של כל הרמות, ולהתרחב דרך האנרגיה המינית ולהעצים את עבודה הרוחנית שלנו, וללמוד איך להשתמש באנרגיה זו להגשמה של עוצמתנו בעולם. 

במפגש טנטרי משתמשים בכמה כלים מרכזים:

 
1. נשימה - דרך נשימות מיוחדות לומדים להעצים את החיות בגוף, להניע את האנרגיה בגוף, לפתוח חסימות בגוף ובגוף הרגשי, ולימוד של הרגעות אמיתית, כזאת שמאפשרת לגוף לרפא את עצמו.
 
2. שיחה - מדויקת שמאפשרת לראות מה מתבקש, דרכה אפשר לקבל תובנות חדשות על איך לשפר את החיים, איך להגדיל את יכולת הקבלה והנתינה שלנו, אפשר לזהות ולשחרר דפוסי חשיבה והתנהגות שפוגעים בעוצמה האמיתית שלנו, לכוון את עצמנו לזוגיות בריאה (אם יש לנו רצון שכזה) למיניות מהנה חופשיה ומשחררת ולחיים של שמחה. 
 
3. מגע - עיסוי טנטרי הינו עיסוי מיוחד שמזרים את האנרגיה המינית של הגוף, מעצים אותה, משחרר חסימות, מלמד אותנו להפעיל את אנרגיה מינית בגופנו ולתעל אותה לכל רמות ההוויה שלנו. 

 
גברים לומדים איך לנתב את האנרגיה המינית שלהם בכל הגוף, איך להמנע משפיכה ולחוות אורגזמות בכל הגוף לאורך זמן רב, ולהטעין את הגוף בחיות, איך להפעיל את מרכזי העונג בגופם בדרכים חדשות שתורמות לחיוניות ושמחה ולהפיכתם למאהבים משובחים. 

 
נשים לומדות איך להשתמש בגופן בשמחה, איך לעבוד עם האנרגיה המינית שלהם בדרכים חדשות, לשחרר דפוסי עבר, פגיעות וטראומות, איך להיות משוחררות ושמחות יותר, איך לתת לכל הגוף לחוות עונג עילאי לאורך זמן רב, להעצים את אהבה העצמית ואת החופש לחיות.

4. קול - לומדים איך לשחרר ולהניע את אנרגיית הקול שלנו, שעוזרת לנו להפתח ולהשתחרר עוד, להתעצם ולהרפות, דרך קולות מיוחדים ודרך מנטרות טנטריות מיוחדות שעוזרות לנו לפתוח מרכזים חשובים בגוף (בבלוטות במוח, בגוף, באברי המין).
 
5. הילינג אנרגטי - תומך בכל התהליך, מסייע לריפוי, לצמיחה, לעונג, ולאינטגרציה של החוויה בכל הרמות.
 
6. כלים לשחרור רגשי, לימוד של כלים לשחרור והתמרה רגשית. 

 

nirvan_webpic2.png
longwebstrip_200x600_korsim_edited_edite

"שלום, שמי נירוואן עימנואל לב, ואני כאן כדי ללמוד וללמד חופש, חופש אמיתי "...

 

​אני אבא, הילר, תרפיסט, מנחה סדנאות, תלמיד, מורה, מוזיקאי, מתרגל ויוצר.

מנחה ומטפל בארץ ובעולם משנת 96,

מלווה אנשים בכל שלבי החיים.

מייסד ביה”ס sexual healing institute שבו מכשירים הילרים ומנחים בריברסינג, טנטרה , מיניות מקודשת , אומנויות האהבה , הילינג, מגע, הכלה רגשית ומדיטציה.

מתמחה בריפוי מיני וטנטרה ומכשיר דור חדש של מטפלים מיניים.

תודות ועדויות 

 

"לנירוואן יש יכולות ריפוי מעבר לכל מטפל שמעולם הכרתי , האינטואיציה שלו מאפשרת לי להיות מי שאני ולכל חלק שבי שחסום ומכווץ להתגלות ולהרפא בעוצמתיות אדירה , אני מעריכה עד עמקיי נשמתי את נירוואן, כמטפל ומורה רוחני מאז שאני מטופלת אצלו נכנסו לי לחיים כל כך הרבה אהבה ושמחה . חיים שלמים הסתובבתי בעולם בתחושת חוסך בטחון וערך שבפגישה אחת עם נירוואן הגענו למקור והסיבה שבגללה זה קורה אצלי , החוויה השתנתה לערך ואהבה עצמית כל כך גדולה שהיום אני יודעת שזאת המתנה הכי גדולה שנתתי לעצמי זה הטיפולים הטנטרים עם נירוואן . 

שירית

אני מאמין ויודע בכל ליבי, שכאשר יש רצון עמוק לריפוי וצמיחה, הם תמיד קיימים זמינים ואפשריים, ולכן אני מזמין אותך בכל ליבי לבוא ולהתחיל לחיות כמו שמגיע לך, חיים של שמחה, משחק, בריאות, אמון, שפע, אהבה, פשטות, ומימוש אמיתי של כל מי שהנך.
 
מחירון טיפולים:
* טיפול של שעה  - 450 ש"ח 
* טיפול של שעה וחצי - 600 ש"ח
* טיפול שעתיים- 700 ש"ח 

 
הצעד הראשון מתחיל בכם -
קחו נשימה עמוקה וצרו קשר.


להתיעצות, שאלות וקביעת סשנים עם נירוואן: 

052-2849727  nirvanalev@gmail.com

אני מקבל בתל אביב ובחיפה. 

bottom of page