סדנאות קרובות

אומנות הטיפול

14-15/2/2020 אשרם במדבר

מתוך תרפיה בפסיכודרמה בטיפול אחד על אחד,
ונלמד עיקרים מתוך תיאוריות מרכזיות בפסיכולוגיה הקלאסית, על מנת להבין את העומק והמשמעות של מה שקורה כששני אנשים עוברים יחד מסע/

בפסיכותרפיה המטפל מאזין באופן מיוחד לדברי המטופל ומנסה להגיע לרבדים עמוקים יותר שנמצאים מתחת לפני השטח. זה קורה על מנת לאפשר למטופל לגלות רבדים עמוקים בתודעתו, שלא היה מודע להם, אבל השפיעו על הרגשות שלו ועל ההתנהגות שלו. כאשר המודעות עולה, קל יותר להתנהל עם רגשות או עם זיכרונות אלה.

לפעמים הדברים שמוצפים במהלך הטיפול גורמים לקושי, חרדה, עצב. תפקיד המטפל להוליך את המטופל במסע זה, לשמור עליו, ולעזור לו לצלוח אותו.
איך תומכים במודעות והבנה של המטופל את תהליך ההחלמה שלו?

 סדנת טנטרה - מעשה האהבה

מתחילים

16-18/1/2020 אשרם במדבר

בסדנה זו נחווה ונלמד איך להשתמש באנרגיית המין שלנו (אנרגיית החיים) בתוך ומחוץ למעשה האהבה, כדי לפתוח את חיינו לחופש פנימי, שמחה ושפע. נלמד לפתוח ולתעל נכון בגוף את אנרגיית המין שלנו, כדי לשחרר חסימות גופניות, רגשיות, מנטליות ורוחניות

רובנו מסתובבים וחיים בעולם כשאנרגיית המין שלנו או מודחקת או משרתת בעיקר את הצ'אקרות התחתונות שלנו, ומתועלת בעיקר לסקס, שמתבטא במרדף אחרי האורגזמות של אברי המין (וכבודן במקומן מונח). אפשר לתעל אותה אחרת לגמרי, ואז מעשה האהבה והחיים פשוט הופכים להיות משהו אחר לגמרי.

סדנת שפע טנטרית

29-27/2/2020 אשרם במדבר

בסדנא זו נעבור תהליך חדשני ועצמתי העוסק בנושא השפע, על כל היבטיו.  
עבודה, זיכוך, וריפוי של נושא השפע דרך אנרגיית החיים ואנרגיית המין.
במסע זה נעבוד במשך 3 ימים על האמונות המגבילות שיושבות בגופנו, בגופי הרגש שלנו , בהכרה שלנו. 
נעבוד על המקומות שבהם אותם נוצרה פגיעות באנרגיית החיים שלנו, הבושה שצברנו בחיים, ההדחקה של רגשות, הסתרה של אמת, ומזה אי הקשבה לקולות הפנימיים שלנו.
נצא  למסע שמכוון דרך כלים שמגיעים מעולמות הקבלה, הטנטרה, הריפוי המיני , מעולמות השמאניזם, מעולמות הנשימה .... ועוד ...

 סדנת טנטרה - מעשה האהבה

מתקדמים

תאריך חדש בקרוב יפורסם!  אשרם במדבר

מעשה האהבה שלנו הוא כלי למודעות, לריפוי, שמחה ועונג. הוא אינו מוגבל לאזור אחד יכול להקיף בתוכו את הגוף הפיזי) שיכול לרטוט בהנאה לאורך זמן (הגוף הרגשי, והלב. כשהלב מקבל אנרגיית חיים שעולה מהחלק התחתון של הגוף, הוא נפתח ומשיל את החסימות שנצברו בו לאורך השנים. לאחר השחרור וההתמרה יש מקום לאהבה לזרום בלב ובכל הגוף, כך החיים שלנו ומעשה האהבה שלנו מקבלים אנרגיית חיים וריפוי. הגוף הרגשי שלנו משתחרר מהשריונות שחוסמים אותו, והיכולת שלנו להתחבר לרגש, לאינטואיציה, לחיים ולמדיטציה משתדרגת ויוצרת שינוי גדול בחיים ובמציאות שלנו.

צרו קשר או שלחו הודעה:

ראשי

  • b-facebook
  • Black YouTube Icon

טיפולים

סדנאות

052-3492411 | nirvanalev@gmail.com

 נירוואן לב 

ביה"ס לטנטרה וריפוי מיני