סדנאות קרובות

 סדנת טנטרה - מעשה האהבה

מתחילים

30/7-1/8/2020 אשרם במדבר

בסדנה זו נחווה ונלמד איך להשתמש באנרגיית המין שלנו (אנרגיית החיים) בתוך ומחוץ למעשה האהבה, כדי לפתוח את חיינו לחופש פנימי, שמחה ושפע. נלמד לפתוח ולתעל נכון בגוף את אנרגיית המין שלנו, כדי לשחרר חסימות גופניות, רגשיות, מנטליות ורוחניות

רובנו מסתובבים וחיים בעולם כשאנרגיית המין שלנו או מודחקת או משרתת בעיקר את הצ'אקרות התחתונות שלנו, ומתועלת בעיקר לסקס, שמתבטא במרדף אחרי האורגזמות של אברי המין (וכבודן במקומן מונח). אפשר לתעל אותה אחרת לגמרי, ואז מעשה האהבה והחיים פשוט הופכים להיות משהו אחר לגמרי.

ערב חוויתי לסינגלים/יות - משחקי הכרות טנטרים

1/7/2020 19:00-00:00 בפרדס חנה 

ערב חוויתי וייחודי לרווקים ורווקות שרוצים ללמוד איך בעזרת כלים טנטרים ומשחקים אנרגטים ותקשורתיים אפשר לשפר את חווית ההכרות הראשונית והפתיחות המינית בדייטים ובתחילת זוגיות . 

דרך מלך - מורחב למטפלים
מחוזות העונג הגברי - זכרי

19/6-20/6  עין שמר

קורס אקסקלוסיבי, כחלק מקורס הכשרה מקצועי ,
מיועד למטפלים ומנחים ! שישי שבת - 19-20/6/2020


במסגרת קורס ההכשרה המלא של נירוואן לב- קורס מרפאים טנטריים.
מגיעים אלינו מנחים אורחים ומביאים איתם שלל של ידע מדהים לארגז הכלים שלנו כמטפלים .

החלטנו לפתוח כל סופ"ש כזה כיחידה בפני עצמה ולאפשר למטפלים נוספים להעמיק ולצלול לידע ספציפי שהם מרגישים שהם רוצים ללמוד.
בסופ"ש הזה יצטרף אלינו עמיחי שרפשטיין , האחד והיחיד, שף ואומן חושים. עמיחי הוא מטפל מיני הוליסטי ומתמחה בעונג ובמיניות הגברית, ומנחה סדנאות לעבודה חושית- גופנית- רגשית, ולהתפתחות ומודעות מינית.

 סדנת טנטרה - מעשה האהבה

מתקדמים

תאריך חדש בקרוב יפורסם!  אשרם במדבר

מעשה האהבה שלנו הוא כלי למודעות, לריפוי, שמחה ועונג. הוא אינו מוגבל לאזור אחד יכול להקיף בתוכו את הגוף הפיזי) שיכול לרטוט בהנאה לאורך זמן (הגוף הרגשי, והלב. כשהלב מקבל אנרגיית חיים שעולה מהחלק התחתון של הגוף, הוא נפתח ומשיל את החסימות שנצברו בו לאורך השנים. לאחר השחרור וההתמרה יש מקום לאהבה לזרום בלב ובכל הגוף, כך החיים שלנו ומעשה האהבה שלנו מקבלים אנרגיית חיים וריפוי. הגוף הרגשי שלנו משתחרר מהשריונות שחוסמים אותו, והיכולת שלנו להתחבר לרגש, לאינטואיציה, לחיים ולמדיטציה משתדרגת ויוצרת שינוי גדול בחיים ובמציאות שלנו.

צרו קשר או שלחו הודעה:

ראשי

  • b-facebook
  • Black YouTube Icon

טיפולים

סדנאות

052-3492411 | nirvanalev@gmail.com

 נירוואן לב 

ביה"ס לטנטרה וריפוי מיני